• Informacje na temat:

  biust spears

Artykuły na temat: biust spears
 • Zoperuje sobie piersi

  Britney Spears chce poddać się operacji zmniejszenia piersi. Artystka ma mieszane uczucia względem swojego biustu i najprawdopodobniej podda się korekcyjnej operacji plastycznej, aby na powrót móc mieścić się w swoje dawne kreacje sceniczne.

 • Britney Spears: Skradziono taśmy ze scenami topless

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, która ma już za sobą także debiut filmowy, wpadła we wściekłość kiedy dowiedziała się, że z siedziby wytwórni Paramount zniknęły taśmy, na których nakręcone były sceny ukazujące biust gwiazdy w całej okazałości. Miały one oczywiście trafić do filmu "Crossroads - Dogonić marzenia".

 • ...z Kevinem Federlinem wydawało się, że Britney Spears u boku Jasona Trawicka zazna w końcu spokoju.  Niestety, mężczyzna nie podzielał jej entuzjazmu w kwestii powiększenia rodziny. Wstrzymał więc seks(...). Gdy celebrytka dostała się do kolejnej edycji "Big Brothera", Doug zaczął urządzać jej karczemne awantury. Co będzie z biustem, który dziewczyna powiększyła na prośbę męża? Zofia Ślotała zerwała...

 • Christina Aguilera, amerykańska wokalistka pop, po raz pierwszy publicznie wypowiedziała się na temat plotek o rzekomym powiększeniu sobie biustu przez jej wielką rywalkę Britney Spears.

 • Cybernetyczna Britney Spears

  Britney Spears dopięła w końcu swego i została bohaterką gry komputerowej. Wszyscy, którym znudziły się przygody seksownej Lary Croft, będą mogli teraz pokierować losem wykonawczyni przeboju "Ooops, I Did It Again".

 • Britney Spears bez majtek

  Britney Spears (24 l.), po niedawnym rozstaniu z mężem Kevinem Federlinem (28 l.), chyba na dobre zamierza porzucić wizerunek dobrej matki i żony. Ostatnio wokalistka kilkakrotnie pojawiła się w modnych klubach u boku znanej imprezowiczki Paris Hilton. W piątek, 24 listopada, zabawa musiała być zaiste przednia, skoro Britney pojawiła się w klubie bez... majtek.

 • Britney nie powiększała biustu

  Britney Spears, nastoletnia gwiazda muzyki pop, złamała wreszcie barierę milczenia na temat domniemanego powiększenia biustu i definitywnie zaprzeczyła tym plotkom .

 • Britney Spears, seksowna i powabna amerykańska wokalistka pop, nie ma już zamiaru zaprzeczać plotkom o jej domniemanej operacji powiększenia biustu. Jak twierdzi, nie ma to najmniejszego sensu, bo i tak nikt jej nie chce słuchać.

 • Britney Spears: Ja naprawdę śpiewam

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, nie przejmuje się zbytnio, gdy złośliwi dziennikarze piszą o jej biuście lub czepiają się jej fryzury. Nie może jednak znieść tego, że posądza się ją o śpiewanie z playbacku.

 • Po raz kolejny w ciągu ostatnich miesięcy fani Britney Spears, amerykańskiej wokalistki muzyki pop, rozpoczęli dyskusję na temat domniemanej operacji powiększenia biustu, jakiej podobno poddała się ich idolka. Powodem tego są zdjęcia piosenkarki opublikowane w brytyjskim brukowcu "Daily Sport".