• Informacje na temat:

  biust tańca z gwiazdami

Artykuły na temat: biust tańca z gwiazdami
 • Kasia Cichopek pręży biust na siłowni! Ale apetyczne widoki!

  Aktorka stawiała swoje pierwsze kroki w show-biznesie jako pulchna, nieśmiała dziewczyna. Od 2000 roku wciela się w postać Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość" i na oczach widzów przechodziła przez lata metamorfozę. W 2005 roku trafiła do programu "Taniec z gwiazdami", gdzie nie dość, że zakochała się tam w Marcinie Hakielu (35 l.), to zapałała również miłością do tańca. Wówczas na dobre...

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • Zbigniew Wodecki zachwyca się biustem Karoliny Szostak!

  Dziennikarka sportowa poszła do "Tańca z gwiazdami", aby wreszcie wziąć się za siebie i nieco schudnąć. Jej popularność w ostatnim czasie znacząco wzrosła, co zaowocowało już sporą ilością wywiadów(...) wszystko oprócz biustu! Pocieszyć postanowił ją najwyraźniej Zbyszek Wodecki (64 l.), który jest nią wyraźnie zachwycony! "Myślę, że w tym programie rubensowskie kształty powinny być cenione. Nie...

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • Kasia Figura ma za duży biust

  Aktorka narzeka, że jej piersi w rozmiarze XXL przeszkadzają w treningach do "Tańca z gwiazdami".

 • Biust przeszkadza w tańcu

  Już w najbliższa niedzielę Katarzyna Figura zadebiutuje w "Tańcu z gwiazdami". I choć taniec sprawia jej radość, nie ukrywa, że obfity biust nie ułatwia jej zadania na parkiecie.

 • "Taniec z gwiazdami" - oficjalna lista uczestników

  ...okazję poczuć podczas konferencji, gdy to ku zaskoczeniu wszystkich, zamiast Piotra Gąsowskiego, u boku Katarzyna Skrzyneckiej pojawił się Hubert Urbański. Niestety twórcy "Tańca z gwiazdami" nie chcą(...), Natasza Urbańska, posiadaczka najbardziej popularnego ostatnio biustu Iga Wyrwał chyba najbardziej energiczna uczestniczka programu Anna Mucha. Zobacz rozmowę z Anną Muchą i Rafałem Maserakiem...

 • "Mam ładny biust, to go pokażę"

  - Pojawiają się argumenty, że będę pokazywała swoje ciało. No i co z tego? Mam ładny biust, ładny dekolt to go pokażę, mam kiepskie nogi - zgrabne, ale trochę za grube, to je zakryję - uważa Dorota Zawadzka. "Super Niania" po raz pierwszy oceniana była w niedzielę w programie "Taniec z gwiazdami".

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając gra w teatrze... w negliżu

  Króciutka jedwabna haleczka, wyeksponowany biust, odsłonięte nogi... Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", nawet na parkiecie "Tańca z gwiazdami" nie odważyła się pokazać tak dużo ciała, ile pokazuje na scenie Teatru Capitol w zwariowanej komedii "Kiedy kota nie ma"!

 • Jaskółka: Mój biust wzbudza emocje!

  Kim jest Agnieszka Jaskółka? Zagrała Angelę w "Psach", a potem... wyjechała z kraju. Teraz wróciła i na krótko pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami".

Zdjęcia na temat: biust tańca z gwiazdami