• Informacje na temat:

  biust węgrowskiej

Artykuły na temat: biust węgrowskiej
 • Iwona Węgrowska zmniejszyła piersi! Zrobiła to dla... miłości!

  Iwona Węgrowska (33 l.) znowu zaskakuje swoim... biustem. Co tym razem wymyśliła?

 • Sara May: "Kuba macał Iwonę"

  Kolejny wpis obrażającej wszystkich i wszystko blogerki-piosenkarki Sary May dotyczy tym razem Kuby Wojewódzkiego.

 • Iwona Węgrowska znów chwali się biustem na Facebooku!

  Iwona Węgrowska (32 l.) wraca do starych przyzwyczajeń...

 • Muzyczne głosy wyborcze

  "Są nas miliony" - przekonywał duet blondwłosych bliźniaczek z grupy 2Sisters w kampanii wyborczej Grzegorza Napieralskiego. Lider SLD uzyskał zaskakująco dobry wynik, a my przed II turą przyglądamy się muzykom wspierającym Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego.

 • Iwona Węgrowska w za ciasnej (?) sukience na imprezie!

  Iwona Węgrowska (35 l.) ostatnio często pojawia się na imprezach celebryckich. Nie zabrakło jej także gali na Fashion TV Magazine. Piosenkarka, która niejednokrotnie zaliczała wpadki modowe, tym razem również niezbyt popisała się strojem. Sukienka, która miała na sobie, wyglądała bowiem na nieco za ciasną, a jej biust niemal się z niej wylewał!

 • 2013: Najlepsze cytaty roku!

  Zobacz najciekawsze, najzabawniejsze, najdziwniejsze, a czasem i najgłupsze zdania wypowiedziane przez gwiazdy muzycznego show-biznesu w 2013 roku. W tej dziedzinie wena, jak zwykle, dopisała.

 • Iwona Węgrowska tłumaczy się z przesuniętych sutków! "Były podniecone"!

  Na jednej z ostatnich imprez "zezujące" sutki Iwony Węgrowskiej (32 l.) wywołały sporo emocji. Celebrytka uspokaja i zapewnia, że z jej piersiami wszystko w porządku!

 • Iwona Węgrowska nigdy nie była ikoną stylu, a jej stylizacje na ogół były dość mocno krytykowane za zbytnią wulgarność i brak klasy. Po urodzeniu dziecka celebrytka przeszła jednak pewną przemianę. Przestała tak nachalnie eksponować swój sztuczny biust, choć czasami nawet w pełni zakryty dawał o sobie znać. Jednak na ostatniej imprezie Węgrowska zaskoczyła chyba wszystkich. Piosenkarka wyglądała...

 • Węgrowska była trzeźwa!

  Zdjęcia Iwony Węgrowskiej z wtorkowej imprezy producenta wódki (pokazała majtki i biust) obiegły wszystkie media. Okazuje się, że piosenkarka była... trzeźwa.

 • ...instrument, na którym grywał jej ojciec. 1985 rok. Ojciec Iwony Węgrowskiej był pasjonatem gry na akordeonie. Na Śląsku jest to niezwykle popularny instrument i właśnie stamtąd wywodzą się(...) znajomych, z którymi postanawia założyć pierwszy zespół. 1993 rok. Pierwszy zespół Iwony Węgrowskiej to tercet muzyczny pod nazwą Żmije. Węgrowska współtworzyła go wraz z dwiema koleżankami, z którymi...

Zdjęcia na temat: biust węgrowskiej
Wideo na temat: biust węgrowskiej