• Informacje na temat:

  biust weroniki

Artykuły na temat: biust weroniki
 • Weronika Rosati tym zdjęciem rozgrzała fanów do czerwoności! Co za kształty!

  ...upieczoną mamę do pracy nad sobą. Weroniki nie trzeba było długo zachęcać i ostatnio pochwaliła się naprawdę seksownym zdjęciem, do którego pozuje w bluzce z imponującym dekoltem. Oczywiście nie założyła pod nią bielizny i pokazała piękny biust! "Kiedy chcesz wyglądać elegancko pomiędzy przewijaniem dziecka, a karmieniem" - brzmiał podpis pod fotką. O ile panom zdjęcie bardzo przypadło do gustu, tak...

 • Weronika Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy

  - Nie mam problemu z nagością na ekranie - mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu "Na krawędzi". Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

 • Weronika Rosati już ma amerykańską nagrodę za piersi! Teraz czas na kolejne?

  Aktorka od lat dzieli życie między Polskę, a Amerykę i coraz częściej możemy ją oglądać za oceanem, choć niestety nadal głównie w epizodach.  Córka projektantki i polityka ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy i wyróżnienia!  "Pani Weronika została także dostrzeżona przez amerykańskich dziennikarzy. Przyznali jej nagrodę dla właścicielki najpiękniejszego biustu za pamiętną scenę w basenie...

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • "Na krawędzi": Weronika Książkiewicz nie wstydzi się rozbieranych scen!

  W dziewiątym odcinku drugiego sezonu serialu "Na krawędzi" Weronika Książkiewicz pokazała się w samej bieliźnie. W kolejnej scenie zdjęła stanik, pokazując biust. Wywołało to entuzjastyczną reakcję fanów serialu i aktorki, którzy wyrażali swoje uznanie dla piękna ciała Książkiewicz. Sama aktorka nie widziała jeszcze tego odcinka, przyznaje jednak, że nie rozumie poruszenia widzów. - Nie...

 • Wyskakujące piersi Gosi

  Będą kolejne powody do oburzenia na program "Gwiazdy tańczą na lodzie". Tym razem widzowie zobaczyli nagie piersi Gosi Andrzejewicz, które "wyskoczyły" z obcisłego kostiumu.

 • ...doszło podczas castingu odbywającego się w biurze 65-latka - Weinstein miał złapać dziewczynę za biust; kiedy zaprotestowała, wsadził jej ręce pod spódnicę i próbował pocałować. Teraz dziennik "New(...)" - tłumaczy. W agencjach fotograficznych nadal są zdjęcia Weroniki Rosati i Harveya zrobione na spacerze w Warszawie. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Kalina Jędrusik: Bo we mnie jest seks

  W niedzielę, 7 sierpnia 2011, minęło 20 lat od śmierci Kaliny Jędrusik. "Gdyby żyła gdzieś tam w świecie, ścigałaby się z Marylin Monroe" - wspominała ją Agnieszka Osiecka.

 • "rodzinka.pl": Strzeżcie się seksownych dentystek!

  Natalia (Małgorzata Kożuchowska) bardzo się zdziwi, gdy Viola (Magdalena Stużyńska) określi mianem tępej dzidy ze sterczącym biustem Weronikę (Maria Dejmek) - dentystkę, do której chodzi Ludwik (Tomasz Karolak). Okaże się, że lekarka odbiła męża przyjaciółce Boskiej!

 • Tyszkiewicz z politowaniem o Żuławskim

  ...70-letnia Beata Tyszkiewicz komentuje słowa Andrzeja Żuławskiego o tym, jakoby zrobiła karierę tylko dzięki swojemu biustowi. "Jest mi go szczerze żal" - mówi aktorka.