• Informacje na temat:

  biusty nagich polskich gwiazd

Artykuły na temat: biusty nagich polskich gwiazd
 • Wilhelmi zażądał nagich piersi

  ...liczące się wtedy nagrody na festiwalu piosenki w Opolu, a jej przeboje - "Tyle samo prawd ile kłamstw" czy "Wszystko, czego dziś chcę" śpiewała cała Polska. Mogła zostać gwiazdą pierwszej wielkości, w innej sytuacji społecznej i gospodarczej kraju. W 1982 roku Izabela Trojanowska wyjechała jednak z Polski do Niemiec. Wilhelmi zażądał nagich piersi Jako Teresa Sikorzanka zrobiła wrażenie...

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • Seks po polsku, czyli jak się kochają w polskich serialach

  Utrata dziewictwa przez Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska) z “Klanu" sprowokowała narodową dyskusję na temat seksu w polskich serialach. Okazuje się, że szczytem wyrafinowania w życiu intymnym bohaterów naszych rodzimych produkcji jest pocałunek z języczkiem. Łóżko to jedynie rekwizyt - taki sam jak np. stół. Najczęściej służy jako miejsce do odbycia... kolejnej rozmowy.

 • Gwiazdy kontra brukowce

  Określenie "pier***one szczury", jakie Edyta Górniak zastosowała ostatnio w stosunku do dziennikarzy przejdzie zapewne do historii stosunków rodzimych gwiazd show biznesu z prasą. Wokalistka podała do sądu dwa popularne dzienniki - czy ma szansę na wygraną? Kilku zagranicznym gwiazdom taka sztuka się udała.

 • Kultowe seriale: Anna Seniuk zdobyła popularność dzięki... piersiom!

  ...widzów polskich aktorek wszech czasów. Niedawno jej nazwisko znalazło się na liście dziesięciu najseksowniejszych gwiazd PRL-u (plebiscyt wygrała Katarzyna Figura), a w tym roku na 7. Kołobrzeskim...

 • Gosia apeluje o głosy

  Ruszyła już ósma edycja europejskiego konkursu Eurodanceweb - rankingu, w którym wybierane są najlepsze utwory muzyki dance z Europy. Polskim kandydatem jest "You Can Dance" , wspólna piosenka DJ Remo i Gosi Andrzejewicz.

 • "Alternatywy 4": Brigitte Bardot PRL-u żałuje, że zrezygnowała z bycia mamą...

  Halina Kowalska, czyli niezapomniana śpiewaczka Kolińska-Kubiak z "Alternatywy 4" i Wanda Paciorek z "W labiryncie", była jedną z największych gwiazd PRL-u - specjalistką od bardzo odważnych ról wymagających eksponowania ciała. Dziś aktorka, której sławę przyniosła kreacja w filmie "Nie lubię poniedziałku", ma 78 lat i razem z mężem mieszka w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

 • "Top Model": Poznaj finalistki

  Wiele dziewczyn marzy o tym, by zostać gwiazdą wybiegu. Niewielu się to jednak udaje. Zwyciężczyni "Top Model. Zostań modelką" uzyska przepustkę do świata mody: kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor, sesję okładkową w magazynie "Glamour" oraz międzynarodowy kontrakt z agencją modelek.

 • Specjalistki od "momentów"

  Jedną z pierwszych polskich aktorek, która przed kamerą pojawiła się w stroju Ewy, jest Grażyna Szapołowska, czyli Urszula Podhorecka z "Rezydencji".

 • Keira Knightley: Małe piersi

  Keira Knightley nie ma problemu z pojawianiem się topless na ekranie ponieważ - jak twierdzi - jej niewielkie piersi nie zwrócą niczyjej uwagi.