• Informacje na temat:

  biusty nastolatek

Artykuły na temat: biusty nastolatek
 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha chwali się prawie 40-letnim biustem!

  Małgorzata Socha, czyli Inga Gruszewska z "Przyjaciółek" i Zuza Leszczyńska z "Na Wspólnej", jest jedną z najatrakcyjniejszych polskich aktorek swojego pokolenia. Choć w przyszłym roku stuknie jej czterdziestka, wciąż zachwyca figurą nastolatki... Jest też uważana za ikonę mody, mimo że czasem zalicza modowe wpadki!

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Katarzyna Warnke: 42 lata, a ciało jak u nastolatki!

  Warnke afirmuje cielesność i zmysłowość: - Kwestie zmysłowości, pewnej mądrości ciała, są niewątpliwie dla mnie ważne. Myślę, że seksualność jest jedną z kluczowych dziedzin życia i uważam, że warto o tym otwarcie mówić.

 • Najlepszy biust ma Kozidrak?

  Stylista Tomasz Jacyków (40 l.) o dojrzałych piersiach.

 • ​"Ranczo": Violetta Arlak skarży się na swój... biust!

  Violetta Arlak, czyli Halina Kozioł z "Rancza", uważa, że kobiety z seksapilem postrzegane są najczęściej przez pryzmat seksualności i oceniane zbyt... dosłownie. - Seksapil może przeszkadzać - twierdzi aktorka.

 • Powiększyła biust, teraz żałuje

  Aktorka Denise Richards, dziewczyna Jamesa Bonda, w filmie "Świat to za mało" z Piercem Brosnanem jako agentem 007, żałuje, że powiększyła sobie biust, gdy była nastolatką. Dziś ocenia, że przez ten zabieg, wpędza w kompleksy swoje córki.

 • Szkoła

  Ewa Zakrzewska z 3a gimnazjum ma kompleksy związane z dużym biustem i jest ofiarą wulgarnych żartów. Nastolatka marzy o operacji zmniejszenia piersi. Symuluje...

 • Busted: "Schowajcie biusty!"

  Angielska grupa Busted, złożona z trzech 20-latków, wystosowało nietypowy apel do swoich fanek. Muzycy mają już dość widoku obnażonych piersi, pokazywanych przez nastolatki na ich koncertach, w dowód uznania dla twórczości Busted.

 • Honorata Skarbek o powiększeniu piersi!

  ...pozwoliła sobie na otwartość. "Po tym, jak się na to zdecydowałam, w stu procentach akceptuję siebie! Wszystko się zgadza, polecam" - ujawniła wreszcie idolka nastolatek.

 • Dokuczano jej z powodu piersi

  Katy Perry jako nastolatka marzyła o mniejszych piersiach. Złośliwi rówieśnicy dokuczali jej z powodu obfitego biustu. Amerykańska wokalistka wspomina, że jej piersi w stosunku do tego, czym dysponowały koleżanki, były "ogromne".

Wideo na temat: biusty nastolatek
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Thor ratuje przyjaciół

  Thor, pewien siebie nastolatek, mając jako oręż magiczny młot i wsparcie niezbyt doskonałych bogów, wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i jej armii gigantów, którzy zagrażają jego wiosce. Czy uda mu się ich pokonać?

 • Ze wszystkich sił

  Niepełnosprawny nastolatek, Julien, chcąc zbliżyć się do ojca, wpada na pomysł wzięcia udziału w triatlonie. Julien, jak wszystkie nastolatki, marzy o przygodach i mocnych wrażeniach, które dla osoby niepełnosprawnej są trudne do realizacji. By osiągnąć swój cel, osiemnastolatek namawia swego ojca do wspólnego startu w triatlonie IRONMAN w Nicei. Jedna z najtrudniejszych konkurencji sportowych na nowo zbliża, rozpadającą się pod ciężarem kalectwa syna, rodzinę. Wspierani przez najbliższych...

Dyskusje na temat: biusty nastolatek
 • Re: Czas się dla nich zatrzymał! 50 lat, a ciała jak u nastolatek!

  No tak. Pooglądałem te fotki i stwierdzenie jest jedno - nie ma nic gorszego niż starość u kobiet. Bo na starość kobiety flaczeją, robią się brzydkie. A po 25 to już w ogóle ,biusty jak skarpetki, cellulit, wąsy rosną, skóra pomarszczona. Katastrofa. Jako doświadczony kawaler powiem, że moim zdaniem już od 15 lat można wyłapać fajne dziewczyny, a maksimum to 27 lat, potem już w głowie się psuje