• Informacje na temat:

  biusty polskich gwiazd zdjecia

Artykuły na temat: biusty polskich gwiazd zdjecia
 • Anna Gzyra pokazała się w bikini po porodzie! Ale biust!

  Gwiazda znana z seriali "Pierwsza miłość" i "M jak miłość", na początku stycznia 2018 roku została drugi raz mamą. Ania jest już mamą 7-letniej Heli, a teraz urodziła synka. Celebrytkę absolutnie pochłonęło macierzyństwo i opieka nad Helenką i Henrykiem sprawia jej wiele radości. Gzyra wróciła już do pracy i stara się łączyć życie zawodowe z rolą mamy. Teraz jednak postanowiła wraz z rodziną...

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • Które gwiazdy ukrywają operacje plastyczne?

  Tylko nieliczne gwiazdy potrafią się przyznać do tego, że sekretem ich wyglądu są operacje plastyczne. Którzy celebryci najprawdopodobniej oddali się w ręce chirurga, a teraz skrzętnie to ukrywają?

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Seks po polsku, czyli jak się kochają w polskich serialach

  Utrata dziewictwa przez Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska) z “Klanu" sprowokowała narodową dyskusję na temat seksu w polskich serialach. Okazuje się, że szczytem wyrafinowania w życiu intymnym bohaterów naszych rodzimych produkcji jest pocałunek z języczkiem. Łóżko to jedynie rekwizyt - taki sam jak np. stół. Najczęściej służy jako miejsce do odbycia... kolejnej rozmowy.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": 10 scen z życia Joanny Brodzik

  Należy do grona najbardziej lubianych polskich aktorek. Mimo kolejnych sukcesów, jak sama mówi, jest tą samą „Aśką z sąsiedztwa”.

 • Oni rozstali się w 2015 roku!

  Wielkie uczucia, wspólne okładki i wywiady dla kolorowych pism. Niestety, w przypadku tych gwiazd 2015 rok nie okazał się szczęśliwy. Doda, Marta Wierzbicka, Adam Sztaba - to tylko kilka nazwisk celebrytów, którzy w tym roku znowu zostali singlami. Jedni musieli przełknąć gorzkie łzy rozstania, z kolei inni odetchnęli z ulgą i w końcu zaczęli żyć dla siebie. Oto zestawienie par, które w tym roku...

 • Doda w reklamie domu publicznego

  Zdjęcie polskiej "królowej tabloidów" widnieje w ogłoszeniu na portalu erotycznym oraz drzwiach agencji towarzyskiej w centrum Wiednia. Okazuje się, że to austriacka prostytutka o pseudonimie Sheila podszywa się pod polską gwiazdę.

 • Ewa Kasprzyk topless

  Gwiazda polskiego kina, Ewa Kasprzyk , jest w trakcie urlopu, który wraz z mężem spędza w Gdyni. Fotoreporterom udało się przyłapać aktorkę podczas kąpieli w morzu, podobno topless.

 • Edyta Pazura "wygląda jak Racewicz"!

  Edyta Pazura (26 l.) w ostatnich tygodniach narobiła sporo zamieszania na polskich salonach. Wszystko z powodu dziwnie zmienionej twarzy, wyeksponowanego biustu i nowej fryzury. Jej mąż przekonywał jednak, że chirurdzy nie maczali swoich rąk w tej przemianie! Tym zapewnieniom nie do końca uwierzyli Tomek i Joanna, którzy "wzięli Edytą na tapetę" w najnowszym odcinku "Gwiazd na dywaniku...