• Informacje na temat:

  bizneswoman

Artykuły na temat: bizneswoman
 • Bizneswoman

  Praca policjantów to codzienny kontakt z ludzką tragedią, nieszczęściem i zbrodnią. Śledztwa to wielogodzinne obserwacje podejrzanych, analiza raportów,...

 • Kinga Rusin: O ten wywiad zabiegałam 5 lat

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z legendarną amerykańską bizneswoman Marthą Stewart. O możliwość tego spotkania zabiegała kilka lat. Gwiazda TVN jest dopiero drugą dziennikarką telewizyjną, która rozmawiała z Marthą Stewart po opuszczeniu przez nią więzienia.

 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska została bizneswoman! Zrezygnuje z aktorstwa?

  Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", jest od niedawna właścicielką firmy zajmującej się organizacją wydarzeń artystycznych. Została bizneswoman, bo chce się rozwijać i zdobyć niezależność finansową... Nie zamierza jednak rezygnować z aktorstwa!

 • "Uczciwa kobieta" z Maggie Gyllenhaal w Ale kino+

  4 marca na antenie Ale kino+ zadebiutuje 9-odcinkowy serial "Uczciwa kobieta" z główną rolą Maggie Gyllenhaal, za którą aktorka otrzymała w styczniu Złoty Glob.

 • "W rytmie serca": Atrakcyjna bizneswoman zrujnuje Adamowi życie?

  W 4. odcinku "W rytmie serca" (emisja na antenie Telewizji Polsat w niedzielę 24 września o godzinie 20.00) doktor Żmuda spotka się z atrakcyjną bizneswoman zainteresowaną kupnem mieszkania, które(...) formalności zajmie się moja agencja - poinformuje Adama. Bizneswoman niespodziewanie bardzo źle się poczuje. Żmuda zauważy grymas na jej twarzy i zapyta, czy może jej jakoś pomóc. - Jestem lekarzem...

 • Anna Guzik: Nie powiedziałam ostatniego słowa

  Występuje, śpiewa, nagrywa, trenuje - Anna Guzik nie ma czasu na nudę. Choć, jak sama przyznaje, uwielbia leniwe wieczory przy kominku z książką i ciepłą herbatą.

 • "Na Wspólnej": Julia Kamińska została... bizneswoman!

  Julia Kamińska, czyli Roma Lenarska z "Na Wspólnej", jest od niedawna współwłaścicielką salonu fryzjersko-kosmetycznego! Atelier Bonjur Madame założyła, bo - jak mówi - brakowało jej w Warszawie miejsca, gdzie mogłaby za jednym zamachem zrobić wszystko, co jest potrzebne jest kobiecie przed wielkimi wyjściami, czyli modną fryzurę, perfekcyjny makijaż i profesjonalny manicure...

 • Off Camera: Moda na ekranie

  Off Camera odsłania kulisy świata mody. Sekcja "Screening Fashion - Moda na ekranie" to nowość w programie ósmej edycji festiwalu.

 • "Barwy szczęścia": Bizneswoman uwiedzie Bartka!

  Dba o zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, ale ostatnio trudno jej wygospodarować czas dla bliskich. Zagrała w trzech filmach, ma próby do nowego spektaklu i dołączyła do obsady "Barw szczęścia". W serialu TVP 2 wciela się w Kornelię - bajecznie bogatą bizneswoman, która zakocha się w dużo młodszym od siebie Bartku.

 • Anna Guzik czeka na nowe wyzwania

  Ostatnio Annę Guzik prześladuje... miłość. W ubiegłym roku stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz, w 10. urodziny serialu, dołączyła do obsady "Pierwszej miłości".

Zdjęcia na temat: bizneswoman
Wideo na temat: bizneswoman
 • Julia Kamińska została bizneswoman!

  Aktorka Julia Kamińska, czyli Roma z "Na Wspólnej", zdradziła nam, czy porzuca aktorstwo na rzecz biznesu oraz w jakiej stylizacji czuje się najlepiej na co dzień!

 • Latająca maszyna 3D

  Imponująca rozmachem i nowatorstwem efektów specjalnych superprodukcja twórców oscarowego "Piotrusia i wilka". W przygodowym filmie dla całej rodziny po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię stereo 3D, wykorzystaną wcześniej w "Avatarze". "Latająca maszyna 3D" powstawała w Łodzi na imponującym planie o powierzchni 5000 m2. W realizację zaangażowano ponad 200 animatorów, w tym czołowe nazwiska z branży, znane z takich tytułów jak "Koralina i Tajemnicze Drzwi", "Toy Story", "Wallace...

 • "Zoom na miasto": Odcinek 261.

  W tym odcinku: - Kto otrzymał tytuł „Bizneswoman Roku”?