• Informacje na temat:

  bjork styl

Artykuły na temat: bjork styl
 • Bjork "Lionsong": Pierwszy teledysk do "Vulnicury"

  Bjork zaprezentowała teledysk "Lionsong" promujący album "Vulnicura". Klip został wyreżyserowany przez długoletnich współpracowników Björk, legendarny duet Inez & Vinoodh.

 • Duński reżyser Lars von Trier, współtwórca słynnej Dogmy, postanowił rozszerzyć swój filmowy styl poprzez realizację obrazu z brytyjskim agentem 007 w roli głównej - Jamesem Bondem. Zdobywca Złotej Palmy w Cannes za musical "Tańcząc w ciemnościach" z Bjork i Catherine Deneuve w rolach głównych, twierdzi, że jest przygotowany do podjęcia takiego wyzwania.

 • Skyfire w Hammerheart

  Holenderska wytwórnia Hammerheart z dumą obwieściła podpisanie kontraktu z kwintetem Skyfire, który wykonuje unikalne połączenie typowego szwedzkiego death metalu z symfonicznym power metalem w stylu Rhapsody. Debiutancki album zespołu został już nagrany, a premiery możemy spodziewać się jeszcze przed końcem br.

 • "Umieramy całe życie"

  grupy Ben Moody opowiada Maciejowi Rychlickiemu o utworze ze ścieżki dźwiękowej filmu "Daredevil", o gotyckim rocku, Michaelu Jacksonie, Bjork i wojnie.

 • Michel Gondry: Krótko i na temat

  Reżyser filmów pełnometrażowych, reklamówek, ceniony autor teledysków. Nie ogranicza się do jednego stylu, niezmiennie zadziwiając widownię kolejnym przedsięwzięciem lub wizją. Z okazji 50. urodzin Michela Gondry'ego przypominamy mniej znaną część twórczości francuskiego artysty.

 • "Sucker Punch": Sexy-cliché

  - Dziewczęta ubierają się prowokująco, bo znajdują się w domu publicznym i dają show. Mężczyźni przychodzący na ten występ stanowią metaforę publiczności siedzącej w kinie. Oni oczekują, że dziewczęta będą ubrane w ten właśnie sposób. Tak samo widzowie chcą, żeby były ubrane w pewien konkretny sposób, w stylu sexy-cliché - tłumaczy Zack Snyder, reżyser debiutującego na DVD i Blu-ray filmu "Sucker

 • Futurystycznie dyskotekowa Kelis

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Acapella" , zapowiadającej nowy album wokalistki Kelis - "Flesh Tone".

 • The Killers na szczycie brytyjskiej listy

  Czwarty album w dorobku pochodzącej z Las Vegas grupy The Killers zadebiutował na 1. miejscu brytyjskiej listy bestsellerów płytowych.