• Informacje na temat:

  blade gwiazdy

Artykuły na temat: blade gwiazdy
 • Blady strach padł na TVP! Jacek Kurski zwolni czołowe gwiazdy stacji?!

  Nowym prezesem TVP został Jacek Kurski (50 l.). I choć większość osób spodziewała się takiego obrotu spraw, na TVP padł blady strach. Nieoficjalnie mówi się, że takie gwiazdy jak Agata Młynarska (50 l.) czy też Monika Zamachowska (44 l.) mogą niebawem pożegnać się ze stacją, z którą związane są od wielu lat.

 • Marcin Prokop: Mój talent wyszedł i nie wrócił

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy pierwszego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Gwiazdy oskarżają Niecika - „On kłamie”!

  Tomasz 'Niecik' Niecikowski (34 l.) nie zyskał sympatii wśród uczestników 2. edycji programu „Agent Gwiazdy”. Mimo że odpadł już z programu, dalej kłóci się z gwiazdami!

 • Szymon Hołownia: Udaję, że mam jakiś talent

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy drugiego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Proces Cezarego P., który ruszył w połowie października, dostarcza kolejne zaskakujące informacje...

 • Zdzisława Sośnicka z nowymi piosenkami

  10 października ukaże się podwójny album dawno niesłyszanej Zdzisławy Sośnickiej. A to nie koniec nowości od gwiazdy lat 70. i 80.

 • 2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • Recenzja Cannibal Corpse "A Skeletal Domain": Wciąż najGOR(E)si

  Poranna kawa, wieszanie na haku; drugie śniadanie, betonowanie żywcem; obiad, defloracja nożem; kolacja, jeszcze tylko szybka lobotomia czekanem i można iść spać - dzień jak co dzień. Witamy w królestwie Cannibal Corpse.

 • Tygodnik "Wprost" wraca do sprawy dilera celebrytów! Ujawnia, jak ćpają gwiazdy!

  ...dopasowywali język rozmowy do rozmówcy, stąd uboga polszczyzna. Jeszcze raz powiem – gwiazdy są tacy sami jak my.  Każdy, gdyby został nagrany, miałby się czasem czego wstydzić. To była konspiracja...

 • Recenzja Primordial "Where Greater Men Have Fallen": Widok z Giewontu

  Immortal, Enslaved, Watain, Einherjer, Thyrfing, Moonsorrow, Falkenbah... Lista apologetów i epigonów nieśmiertelnego Bathory jest równie długa, jak stąd do Walhalli. W kolejce spadkobierców do schedy po szwedzkiej legendzie, irlandzkiemu Primordial wciąż najbliżej ideału.

Wideo na temat: blade gwiazdy
 • "Zasada przyjemności": Teaser 1

  Buczkowska; znany z ról w hollywoodzkich produkcjach czeski aktor Karel Roden, ("Krucjata Bourne’a", "Blade: Wieczny łowca II") oraz Sergey Strelnikow, gwiazda ukraińskiego kina. W pozostałych rolach

 • "Zasada przyjemności": Oficjalny zwiastun

  Buczkowska; znany z ról w hollywoodzkich produkcjach czeski aktor Karel Roden, ("Krucjata Bourne’a", "Blade: Wieczny łowca II") oraz Sergey Strelnikow, gwiazda ukraińskiego kina. W pozostałych rolach

 • Courteney Cox jak Mortisha Addams

  43-letnia gwiazda serial u "Przyjaciele" Courteney Cox rozdaje autografy w Nowym Jorku 25 lutego. Chyba jeszcze nie zdążyła się zorientować, że trupio blada cera w połaczeniu z czarnymi włosami w pewnym wieku po prostu postarza...

Dyskusje na temat: blade gwiazdy
 • Re: Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  jest rasistowski same blade twarze inni nie piją?

 • Re: Gwiazdy na plaży na koniec wakacji

  "Zobaczcie jak powinna wyglądać Diwa 21 wieku! Nie to co wy blade i z celulitem na nogach. Przeciętny zjadacz chleba nie zdobedzie takiej jak E milka. I tu nie chodzi o urode ale ten ktoś musi mieć w sobie to coś. Musi mieć przede wszystkim nawijke. Taki facet rzeby taką zdobyc musi byc maczo i być tzw. kasa nowom. Czyli 2 w jednym jak ja. Ja na takie nie lece wole żeby mialy wiecej w glowie nisz