• Informacje na temat:

  blanchett

Artykuły na temat: blanchett
 • Cate Blanchett wzięła ponownie ślub!

  Powtórnym ślubem Cate Blanchett (48 l.) zakończyła rodzinną wojnę.

 • "Kopciuszek": Cate Blanchett jako Macocha

  Znalezienie odtwórczyni najsłynniejszej i zarazem najstraszniejszej macochy świata było dla twórców "Kopciuszka" ogromnym wyzwaniem. Filmowcy wiedzieli, że potrzeba tu aktorki, która udźwignie tę rolę, nie zamieniając jej w karykaturę. Wybór padł na jedną z największych gwiazd Hollywood i zeszłoroczną laureatkę Oscara - Cate Blanchett. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę.

 • Cate Blanchett pokonała kryzys małżeński!

  Gdy pozuje na czerwonym dywanie, trudno nie zauważyć połyskującego na jej palcu pierścionka - dowodu miłości jej męża Andrew Uptona (50 l.). Odkąd w mediach pojawiły się doniesienia, że małżeństwo Cate Blanchett (47 l.) przechodzi kryzys, aktorka dyskretnie milczała. Jej jedynym komentarzem było pozostawienie na palcu obrączki. Tylko najbliższe jej osoby wiedziały, jak wiele ją to kosztowało...

 • "Carol": Erotyczna scena między Cate Blanchett i Rooney Marą

  Najnowszy film Todda Haynesa "Carol" z Cate Blanchett i Rooney Marą podbija serca publiczności w Cannes i olśniewa krytyków. Obie aktorki wystąpiły w gorącej scenie lesbijskiej.

 • Cate Blanchett jest biseksualna?!

  Cate Blanchett (45 l.) nie zaprzeczyła, gdy dziennikarka spytała ją o kontakty intymne z kobietami.

 • "Kopciuszek": Blanchett kontra Bonham Carter

  Jedna z nich jest okrutna, zgorzkniała i przepełniona zazdrością, druga - kochająca, życzliwa i pełna wdzięku. Pierwszej z nich mamy dosyć, za drugą tęsknimy. Zła Macocha oraz Dobra Wróżka z najnowszej ekranizacji "Kopciuszka" stoją na przeciwległych biegunach. Obie postaci łączy jedno - w ich role wcieliły się doskonałe aktorki.

 • Cate Blanchett adoptowała dziecko!

  Cate Blanchett (45 l.) i jej mąż Andrew Upton postanowli stworzyć dom małej dziewczynce.

 • "Carol" z Cate Blanchett trafi na polskie ekrany

  Rywalizujący o Złotą Palmę rozpoczętego wczoraj festiwalu w Cannes film "Carol" w reżyserii Todda Haynesa trafi na polskie ekrany - poinformował dystrybutor Vue Movie.

 • Cate Blanchett wyjawiła prawdziwy powód adopcji!

  Cate Blanchett (45 l.) zdradziła w wywiadzie, czemu zdecydowała się stworzyć dom dziewczynce z domu dziecka.

 • Cannes 2015: Epitafium Winehouse, film lesbijski z Blanchett i Marą

  Początek nowego tygodnia przyniósł w Cannes dwa olśnienia - pierwszy to pokazywany w konkursie głównym obraz "Carol" Todda Haynesa, drugi to świetny dokument "Amy" w reżyserii Asifa Kapadii.

Zdjęcia na temat: blanchett
Wideo na temat: blanchett
 • Hanna

  Hanna (Ronan) jest nastolatka, która jako jedna z niewielu rówieśnic, posiada siłe i sprawność żołnierza. A wszystko dlatego, że została wychowana przez ojca (Bana), byłego agenta CIA w finlandzkiej dziczy. Trening jaki przeszła służyć miał jednemu celowi - zostanie perfekcyjnym zabójcą. Punktem zwrotnym w życiu dziewczyny staje się misja, na którą wysłał ja ojciec. Hanna przemieszcza się ukradkiem po Europie, wymykając się agentom nasłanym przez bezlitosna szefowa wywiadu pilnie strzegąca...

 • Blue Jasmine

  Po spektakularnej filmowej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy (zmysłowa Barcelona, romantyczny Paryż i kipiący humorem Rzym), Woody Allen powraca do rodzinnej Ameryki. Jasmine (Cate Blanchett) przywykła do wygodnej egzystencji u boku męża-biznesmena Hala (Alec Baldwin). Do świata luksusowych rezydencji i limuzyn, kolacji w najdroższych restauracjach Nowego Jorku i zakupów w butikach topowych projektantów. Jednak kiedy Hal zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji, a konta...

 • Robin Hood

  Russell Crowe wciela się w rolę legendarnej postaci znanej pokoleniom jako "Robin Hood", którego przygody utrwaliły się w powszechnej świadomości i pobudziły wyobraźnię tych, którzy podzielają jego ducha przygody i praworządności. W XIII-wiecznej Anglii, Robin i dowodzona przez niego banda rabusiów stawiają czoła korupcji w wiosce i prowadzą rebelię przeciwko koronie, która na zawsze zakłóci równowagą władzy. Złodziej czy bohater, jeden człowiek stał się wiecznym symbolem wolności dla swoich...

Dyskusje na temat: blanchett
 • Re: - Jestem obowiązkowa, kocham teatr,...

  Fuujjjj jaki oblech A widziałeś jak gra?! że takie rzeczy piszesz?! Babka jest świetna! Widziałam ją w paru filmach. I jeszcze jedno: właśnie z taką urodą można zagrać piękną ale brzydką osobę, tak jak np.Cate Blanchett. Zastanówcie się lepiej, zanim coś napiszecie.