• Informacje na temat:

  błaszczyk i jej córka

Artykuły na temat: błaszczyk i jej córka
 • Ewa Błaszczyk: Nowa szansa dla jej córki

  Tuż przed świętami pojawi się nowa szansa dla przebywającej w śpiączce córki Ewy Błaszczyk (62 l.).

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • Ewa Błaszczyk nie posiada się z radości! Chodzi o córkę!

  Ewa Błaszczyk (63 l.) może być dumna ze swojej pociechy, Marianny (24 l.). Właśnie wystąpiła razem ze swoją sławną mamą w jednym ze spektakli i udowodniła, że talent odziedziczyła w genach!

 • Ewa Błaszczyk: Los się w końcu odmieni

  Życie jej nie rozpieszczało. Straciła męża, później w śpiączkę zapadła córka Ola. Mimo to Ewa Błaszczyk nie poddała się. Wierzy, że los się w końcu odmieni.

 • Ewa Błaszczyk z córką Marianną Janczarską w sztuce teatralnej

  Ewa Błaszczyk (63 l.) ma powody do radości i dumy. Córka poszła w jej ślady! Marianna Janczarska (25 l.) także została aktorką, a nawet zagrała u boki mamy w sztuce teatralnej. Zdjęcia z próby obiegły media. Marianna to nie tylko utytułowana kobieta, ale również wielkie wsparcie dla Ewy Błaszczyk. To ona dawała jej siłę, gdy rozegrał się dramat z drugą z córek, bliźniaczką Marianny, Aleksandrą...

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • Ewa Błaszczyk wspiera córkę Mariannę. Nie jest jej teraz łatwo

  Ewa Błaszczyk (61 l.) sporo przeszła. Druga córka daje jej siłę, by zmagać się z codziennością. Ale i Mania ma swoje problemy...

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  ...oraz wodzi wzrokiem. córka Ewy Błaszczyk, podobnie jak kilkoro innych pacjentów, w maju tego roku przeszła operację wszczepienia symulatora, który miał usprawnić pracę jej mózgu i rdzenia kręgowego. Aleksandra nie jest pierwszym przypadkiem wybudzenia po operacji. Klika dni temu ze śpiączki wybudził się również 35-letni pacjent. Przypomnijmy, że w maju 2000 roku córka Ewy Błaszczyk...

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

Wideo na temat: błaszczyk i jej córka
 • Córka Ewy Błaszczyk już po operacji

  W szpitalu klinicznym w Olsztynie zakończyła się operacja wszczepienia stymulatora córce Ewy Błaszczyk, Oli Janczarskiej. Dziewczyna jest w śpiączce od 16 lat. Stymulator ma pomóc w jej wybudzeniu. (TVN24/x-news)

 • Ewa Błaszczyk: Ciągle jest coś do zrobienia

  W 2000 roku córka Ewy Błaszczyk zakrztusiła się tabletką. Ola do dziś jest w śpiączce, a jej mama postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i walczyć. Założyła Fundację "Akogo?" oraz Klinikę Budzik, która skutecznie wybudza ze śpiączki kolejnych pacjentów. O tym, do czego zdolny jest rodzic, by ratować swoje dziecko, Ewa Błaszczyk opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Ewa Błaszczyk o kolejnej terapii córki: To jest eksperyment

  Córka Ewy Błaszczyk ma zostać poddana nowatorskiej terapii komórkami macierzystymi. W rozmowie z nami aktorka zdradza, że jest to dla niej "nowe światło niosące fantastyczne możliwości". Czy tym razem przyniesie efekty?

Dyskusje na temat: błaszczyk i jej córka
 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Ludzie ten artykuł powinien być usunięty ze strony interii, ukazał się 17 sierpnia 2016r. i wszystkim informacjom o "wybudzeniu" zaprzeczyła sama Ewa Błaszczyk. W artykule znajduje się sprostowanie dopisane 18 sierpnia 2016r. Pomimo to artykuł wisi przez 1,5 roku i pozwala by komentujący pastwili się nad Panią Błaszczyk. Jako matka robi wszystko by jej dziecko żyło, zrozumcie to i uszanujcie jej

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Nikt, kto nie znalazł się w sytuacji pani Ewy, nie jest w stanie jej zrozumieć. Odebranie komuś życia z pewnoscią nie jest wolą Boga. Proszę też pamietać, ze córka pani Ewy zapadła w śpiączkę tuż po śmierci jej męża. Mało kto by zniósł taka podwójną stratę, więc nie oceniajcie kobiety, która rozpaczliwie trzyma sie nadziei.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Roznie mozna oceniac i Ewe Blaszczyk i to , ze jej corka odzyskala swiadomosc. Matka walczaca o corke, matka cieszaca sie z jej odzyskania, matka wierzaca w cud - to naturalne i godne podziwu. Ale(...) znajdowala sile , i zeby trzezwo oceniala stan corki i jej potencjalna , powolna poprawe.Z calego serca jej tego zycze.Pani Ewo mam dla pani wielki szacunek.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  okazji o innych bliskich, ktorzy moze jej potrzebuja...

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  wyrządził. Skąd i gdzie się w ludziach taka po dł ość gromadzi? Panią Ewę i jej córkę otaczamy pozytywnymi myślami i modlitwą.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Bardzo Cię proszę ; zostaw decyzję matce. Nie oceniaj jej. Każden zna siebie lepiej, niż znają nas inni. Swoje możliwości się czuje. Samemu.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  11 letnia dziewczynka miala wylew do mozgu zabralo ja pogotowie ze szkoly , lekarze nie dawali jej szans pol roku po tym robi postepy takze nie zawsze lekarze maja racje duza pomoca jest rodzina i kolezanki ze szkoly

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  ty chamko jak śmiesz czepiać się jej zmarszczek .Sama spójrz na woją niewyparzoną gębę.Tamara.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Brzmi super i fajnie by bylo, ale niestety to kit i od roku czasu ( widac np po wpisach) ktos jej kosztem kolekcjonuje se wirtualne nie znaczace nic pochwalki. Nie wierze ,ze interia tego nie wiedziala. Autora wyje ... bym juz , to minimum. Rok temu kazdy by wiedzial jakby tak bylo

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Z tym wybudzeniem bywa różnie.Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę w wieku 6 lat.Po wybudzeniu matka i wielu ludzi wokół oczekuje zbyt wiele.Pamiętajmy o tym,że to spotkało dziecko w wieku(...),słownictwa,wyrażania się,ona nie uczestniczyła czynnie w życiu swojej rodziny,być może nie pamięta nawet faktów z dzieciństwa kiedy była zdrowa.Budzi się nagle po 16 latach kiedy jej ciało przemieniło