• Informacje na temat:

  bledel

Artykuły na temat: bledel
 • "Opowieść podręcznej": Alexis Bledel dołącza do stałej obsady

  Alexis Bledel ("Kochane kłopoty") dołączyła do stałej obsady drugiego sezonu serialu "Opowieść podręcznej". Bledel wcieliła się w postać Gleny w pięciu odcinkach pierwszej serii. Zdaniem wielu krytyków i widzów jest to najlepsza rola w jej karierze.

 • Samotna matka, zwariowana córka

  Już pod koniec października w TVN7 ruszy siódmy sezon o samotnej matce i jej zwariowanej córce. O kolejnych kłopotach, jak zwykle kochanych, Lorelai (Lauren Graham) i Rory (Alexis Bledel) będziemy się mogli przekonywać przez cały tydzień.

 • Alexis Bledel i Gerald McRaney wyróżnieni nagrodą Emmy

  Tydzień przed głównym rozdaniem nagród Emmy w Los Angeles odbyło się wręczenie "telewizyjnego złota" w kategoriach technicznych oraz dla najlepszych aktorów w rolach gościnnych. Statuetki odebrali m.in. Alexis Bledel za rolę Gleny w serialu "Opowieść podręcznej" oraz Gerald McRaney, czyli dr Nathan Katowski z "Tacy jesteśmy".

 • Nominacje do nagród Saturn

  Obrazy "Raport mniejszości" Stevena Spielberga i "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" Petera Jacksona zdominowały listę tegorocznych nominacji do nagród Saturn, przyznawanych przez Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru (Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films). Oba filmy otrzymały po dziesięć nominacji. Wyróżnienia zostaną wręczone po raz 29.

 • "Opowieść podręcznej": Clea Duvall wystąpi w drugim sezonie

  Clea DuVall wcieli się w Sylvię, żonę Emily/Gleny (Alexis Bledel), o której Glena wspomniała w premierowym odcinku serii. Postać DuVall zostanie wprowadzona we flashbackach, w których zostanie ukazana walka kobiet o uratowanie ich syna przed Gileadem.

 • Powrót Jarmuscha i... Marilyn Monroe

  W piątek na polskie ekrany trafia aż 7 nowych tytułów. Wśród nich: najnowszy film Jima Jarmuscha "Limits of Control", rewelacja festiwalu w Wenecji - austriackie "Lourdes", czy debiut Marcina Wrony "Moja krew". Wreszcie, coś dla fanów Marilyn Monroe - do kin wraca klasyczne "Pół żartem, pół serio".

 • "Kochane kłopoty": Alex Kingston w Stars Hollow?

  ...będzie mieć miejsce poza miasteczkiem Stars Hollow. Kingston dodała również, że zdjęcia kręciła głownie z Alexis Bledel (Rory). Kim może być tajemnicza bohaterka? Na jednym z pierwszych zdjęć z nowego(...). Premiera "Gilmore Girls: A Year in the Life" jest zaplanowana na jesień bieżącego roku. Dokładna data nie została jeszcze podana - fani spekulują, że szczegóły zdradzą Lauren Graham i Alexis Bledel na...

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.

 • "Kochane kłopoty" wracają po latach!

  Chociaż są to niepotwierdzone informacje, a negocjacje nadal trwają, w obsadzie mają pojawić wszyscy główni aktorzy - Lauren Graham, Alexis Bledel, Kelly Bishop i Scott Patterson. Powstać mają cztery 90-minutowe odcinki serialu. Wśród załogi nowej serii znalazła się także Amy Sherman-Palladino - twórczyni serialu, która nie brała udziału w tworzeniu 7. sezonu ii nie miała okazji zakończyć go...

 • "Opowieść podręcznej": Sezon drugi już w 2018 roku!

  ...)" date="14 listopada 2017" user="HandmaidsOnHulu" /> Emmy odebrały również Elisabeth Moss (najlepsza rola żeńska w dramacie) Ann Dowd (najlepsza drugoplanowa rola żeńską) i Alexis Bledel (najlepszy...

Zdjęcia na temat: bledel