• Informacje na temat:

  błędy w filmach

Artykuły na temat: błędy w filmach
 • "Ranczo": Franciszek Pieczka w nowym filmie!

  ...a złem. Gdy pozna Kamila (Rafał Fudalej), pojawi się szansa na lepsze jutro. Tylko czy Anna dokona właściwego wyboru? Czasami jesteśmy zagubieni tak bardzo, że popełniamy błędy, których nie da się...

 • "Czas na muzykę": Jak powstają przeboje

  Małgorzata Kościelniak i Mirek Gil zdradzają, jak napisać dobrą piosenkę i jakich błędów przy tym unikać.

 • Szapołowskiej film miesza się z życiem

  Grażyna Szapołowska (57 l.) zagrała w ponad stu filmach i - jak wyznaje - nie żałuje ani jednej roli. Podkreśla jednak, że nie ma takiej, którą szczególnie zapamiętała.

 • "Zbliżenia": Film dla matek i córek

  24 października na ekrany kin trafi nowy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" z główną rolą Joanny Orleańskiej, której partnerują: Ewa Wiśniewska i Łukasz Simlat. Premierowo w Interii możecie zobaczyć najnowszy zwiastun produkcji Studia Filmowego TOR.

 • Stanisława Celińska nie doceniała swojej urody!

  Stanisława Celińska (68 l.) dopiero teraz zrozumiała swoje błędy!

 • Patricia Arquette o "Boyhood": Ten film jest zupełnie inny

  Patricia Arquette, która otrzymała niedawno Oscara za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą w filmie "Boyhood", wyznała, że nie zastanawiała się, czy wziąć udział w tym projekcie. Dla niej było to oczywiste. "Ten film był złamaniem wszystkich reguł, które do tej pory obowiązywały" - stwierdziła.

 • Grażyna Szapołowska: Jej córka jest wreszcie szczęśliwa

  Zna wszystkie barwy tego uczucia. Bywała szalenie zakochana, targały nią wielkie rozczarowania. Chciała, by córka w miłości nie popełniała tych samych błędów. I była kochana na zawsze.

 • "Miasteczko Cut Bank" : Mam w filmie małe miasteczka

  Gdyby film Matta Shakmana odrzeć z bzdurnej intrygi kryminalnej, byłby to wcale niezły portret zapyziałego amerykańskiego miasteczka. Takiego, w którym głównym wrogiem człowieka jest nuda i monotonia.

 • "Nad Niemnem": Justyna była buntowniczką

  ...​Iwona Katarzyna Pawlak jeszcze jako studentka szkoły filmowej w Łodzi zadebiutowała w głównej roli w filmie i serialu "Nad Niemnem". Pod koniec lat 80. pracowała jako aktorka w Nowej Zelandii. W Polsce zagrała m.in. w filmach: "Porno", "Nowy Jork - czwarta rano", "Psy 2". Na premierę czeka film z jej udziałem "Kolekcja sukienek", który niedawno otrzymał nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

Wideo na temat: błędy w filmach
 • Dereszowska żałuje tych błędów z przeszłości!

  , że w początkowych latach kariery zdarzało się jej zdradzić w rozmowach z dziennikarzami zbyt wiele osobistych szczegółów. "Każdy w młodości popełnia błędy, również się ich nie ustrzegłam

Dyskusje na temat: błędy w filmach
 • Re: Nowe wcielenie Kożuchowskiej

  Nie musi się wcale odchodzić z serialu, by grać w innych filmach. Zwłaszcza ekipa M jak miłość jest bardzo elastyczna na "skoki" innych aktorów. No, ale ludzie popełniają błędy i nic się na to nie poradzi...potem trzeba za nie płacić, czasem słodką, a czasem słoną cenę.