• Informacje na temat:

  blind side

Artykuły na temat: blind side
 • Pocałunek Bullock i Johansson ustawiony

  Okazuje się, że pocałunek Sandry Bullock i Scarlett Johansson na gali MTV Movie Awards był wcześniej zaplanowany przez gwiazdę filmu "Wielki Mike. The Blind Side".

 • Recenzja Blind Guardian "Beyond The Red Mirror": Batuta w służbie metalu

  Jeżeli przeciętny fan fantasy / power metalu kojarzy wam się z nerdem postury Jacka Blacka, spędzającym całe dnie na graniu w "Dungeons & Dragons" na przemian z malowaniem figurek do najbliższej potyczki w "Warhammera", jesteście w błędzie. Dopóki nie usłyszałem Blind Guardian, sam w nim tkwiłem.

 • Sandra Bullock wciąż załamana?

  Sandra Bullock opuściła nie tylko premierę filmu "The Blind Side" w Londynie, ale nie zjawiła się także podczas uroczystej premiery w Berlinie. Jak wiadomo, aktorka, mimo wyjątkowych sukcesów zawodowych, przeżywa w tym momencie problemy w życiu prywatnym.

 • Sandra Bullock pomoże wybrać prezydenta

  W Nowym Orleanie trwają zdjęcia do reżyserowanej przez Davida Gordona Greena ("Boski chillout") filmowej adaptacji cieszącego się uznaniem krytyków dokumentu "Our Brand is Crisis", w której wystąpią zdobywcy Oscarów Sandra Bullock ("Wielki Mike. The Blind Side") oraz Billy Bob Thornton ("Blizny przeszłości").

 • ​Utalentowane córki gwiazd

  .... The Blind Side". Zrobiło się o niej głośno trzy lata później po głównej roli w "Królewnie Śnieżce".  Od tamtej pory piękna aktorka praktycznie nie schodzi z planów filmowych. W ciągu ostatnich lat...

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • Sandra Bullock jest załamana

  Dowiedzieć się o zdradzie męża z gazety nie jest zapewne przyjemne. Doświadczyła tego, niestety, Sandra Bullock, tegoroczna zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "The Blind Side". Gazeta podała, że(...). Bullock jest załamana. Planowana na 23 marca londyńska premiera "The Blind Side" została odwołana, gdyż aktorka zrezygnowała z udziału w imprezie. FB.init("f68de3472255bf7ab891c34ffa18a734");

 • American Dream

  "The Blind Side" , reż. John Lee Hancock, USA 2009, dystrybutor Warner Bros. Poland.

 • Były mąż Sandry Bullock pisze książkę

  ...małżeństwa. Laureatka Oscara za rolę w filmie "Wielki Mike. The Blind Side" złożyła pozew o rozwód po tym, gdy na jaw wyszły liczne romanse jej męża. James jest obecnie zaręczony z tatuażystką...

 • Blind Guardian: Szczegóły koncertówki

  Znana jest już zawartość kolejnego w dyskografii niemieckiej grupy Blind Guardian albumu koncertowego. Podwójna płyta, zatytułowana po prostu "Live", ukaże się 26 maja.

Wideo na temat: blind side
 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Panaceum

  Główną bohaterką filmu Stevena Soderbergha jest Emily Hawkins (Rooney Mara), młoda kobieta z problemami, której mąż (Channing Tatum) właśnie wyszedł z więzienia. Cierpiąca na liczne lęki Emily dostaje od swojego psychiatry (Jude Law) nowy lek, który ma pomóc jej normalnie funkcjonować. Wkrótce okazuje się, że środek wywołuje niespodziewane skutki uboczne.

 • Po drugiej stronie snu

  Nieśmiała i wycofana Arlene wiedzie nudne, na pozór spokojne życie. Mieszka w sennym irlandzkim miasteczku, w otoczeniu pól, lasów i ścieżek, wśród których można zniknąć i nigdy nie wrócić. Za dnia pracuje w fabryce, wieczorem... lunatykuje. Cierpi na zaburzenia snu od wczesnego dzieciństwa i choć próbuje zapanować nad swoimi nocnymi wędrówkami, regularnie budzi się w nieznanych miejscach, nie pamiętając, jak się tam znalazła. Pewnego ranka Arlene odzyskuje świadomość w środku lasu. Nie jest...