• Informacje na temat:

  bliska zobaczyła

Artykuły na temat: bliska zobaczyła
 • Natalia Kukulska zrozpaczona po tym, co zobaczyła w TVN!

  ...jest niezwykle bliska Natalii Kukulskiej. Sama wiele razy ją śpiewała, m.in. na festiwalu w Opolu 15 lat temu, podczas pamiętnego jubileuszu zespołu Budka Suflera, z którym przed laty występowała Anna...

 • Muzycy w hołdzie swoim bliskim

  Eric Clapton w hołdzie dla zmarłego w październiku basisty Cream, Jacka Bruce'a, stworzył instrumentalny utwór "Follow Jack". Z kolei w 1991 roku zadedykował swojemu tragicznie zmarłemu synowi jedną z najpiękniejszych ballad - "Tears In Heaven". Zobacz, jak muzycy wykorzystują swój talent, by upamiętnić zmarłych.

 • Tamara Arciuch wykorzystana przez bliskich!

  Tamara Arciuch (44 l.) wie, co w życiu jest ważne. Na pierwszym miejscu zawsze stawiała rodzinę i przyjaciół. Niestety, ostatnio zawiodła się na dość sporym gronie znajomych. Wielu odwróciło się od niej wtedy, gdy ich potrzebowała. Na szczęście, ma jeszcze znajomych, na których może liczyć. To znana polska para!

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Natalia Klimas przeżyła ciężkie chwile! Pożegnała bliską osobę

  Aktorka "Barw szczęścia" przeżywa obecnie trudny czas. Do tej pory, od kilku dobrych miesięcy, Natalia nie posiadała się ze szczęścia, gdyż cieszyła się swoją pierwszą ciążą. Niestety, radosne chwile zostały brutalnie przerwane.  Okazało się, że zmarła bliska dla celebrytki osoba, która wiele znaczyła w jej życiu. Natalia opublikowała wzruszający wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych...

 • Christofer Luca, Bob One i Zeus "Dzień po dniu": Kim jest ten Luca?

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Dzień po dniu" Christofera Luki.

 • Joanna Mazur: Chciałabym zobaczyć twarze mojej rodziny

  ​Oczami wyobraźni wciąż widzi świat, który zapamiętała z dzieciństwa i który jej się podobał. Dużo jest rzeczy, na które chciałaby spojrzeć jeszcze choć jeden raz. Najbardziej na twarze swoich bliskich: mamy, taty, trzech starszych braci.

 • Muzyczne virale 2014 roku. Przeżyjmy to jeszcze raz

  Zobacz muzyczne filmiki, które podbiły świat w minionych 12 miesiącach!

 • "Barwy szczęścia": Bliscy jej nie wybaczą?

  Co zobaczymy w 1626. odcinku serialu?

 • Bożena Adamek-Nurkowska: Jestem niemodna

  Oglądaliśmy ją w "Królowej Bonie", teraz zobaczymy u reżysera "Bogów"?

Zdjęcia na temat: bliska zobaczyła
Wideo na temat: bliska zobaczyła
 • Bliskie spotkanie z gwiazdami "To nie koniec świata!"

  Karolina z Warszawy wygrała wizytę na planie popularnego serialu "To nie koniec świata!". Laureatka konkursu zorganizowanego przez Światseriali.pl przyjechała na plan razem ze swoją koleżanką, Endżi. Obie dziewczyny bardzo cieszyły się z możliwości zobaczenia serialowych kulis, ponieważ same także chcą zostać aktorkami!

 • Strasznie głośno, niesamowicie blisko

  "Strasznie głośno, niesamowicie blisko" to film Stephena Daldry'ego, trzykrotnie nominowanego do Oscara reżysera mającego na swoim koncie tak głośne produkcje jak "Billy Elliot", "Godziny" oraz "Lektor". W swoim najnowszym obrazie twórca mierzy się z jedną z największych traum współczesnego świata - zamachami z 11 września. 11 września 2001 zmieniło się życie tysięcy ludzi, w tym również 11-letniego Oskara Schella (Thomas Horn). Jego ojciec Thomas (Tom Hanks), który feralnego dnia był w...

 • "Haker umysłu"

  Łukasz Płoszajski hipnotyzuje kobietę i wymazuje z pamięci jej imię. "Haker Umysłu" to pierwszy w Polsce projekt popularyzujący mentalizm. Zobaczycie z bliska, jak działa hipnoza, czytanie w myślach czy sugestia. Wszystko z udziałem ciekawych osób znanych z internetu, telewizji, ulicy... Czy odnajdą się w sytuacji, w której nigdy nie byli?

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...