• Informacje na temat:

  bliźniaczki dziewczynki

Artykuły na temat: bliźniaczki dziewczynki
 • Paula Tumala urodziła bliźniaczki. Są zdjęcia

  Paula Tumala (32 l.) powitała na świecie bliźniaczki.

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • "M jak miłość": Wpadka producentów! Chodzi o bliźniaczki

  Internauci na zdjęciu z planu opublikowanym przez Katarzynę Cichopek, czyli serialową Kingę Zduńską, dostrzegli, że serialowe bliźniaczki znacznie się od siebie różnią...

 • Bliźniaczki z "Lśnienia" w Krakowie

  Czasami wystarczy kilkadziesiąt sekund, aby przejść do historii kina. To właśnie przypadek bliźniaczek Lisy i Louise Burns, które wystąpiły w "Lśnieniu" Stanleya Kubricka. Scena z ich udziałem do dziś należy do jednej z najbardziej przerażających w dziejach X muzy.

 • Anna Guzik urodziła bliźniaczki!

  To było pięknych 9 miesięcy! Jak podaje tygodnik "Dobry Tydzień", aktorka znana głównie z serialu "Na Wspólnej" w końcu doczekała się narodzin swoich pierwszych pociech! Anna Guzik i jej mąż, Wojciech Tylka, zostali właśnie rodzicami dwóch uroczych córeczek! Świeżo upieczeni rodzice zdecydowali, że dziewczynki będą miały na imię Basia i Nina. Jedno jest pewne - są teraz najszczęśliwszymi...

 • "Świat według Kiepskich": Bójcie się

  Lokatorzy kamienicy przy ulicy Ćwiartki nie mają chwili spokoju. Zagrozi im pożar, zmęczy wieczne ujadanie wilczura, przerażą widmowe bliźniaczki. To wszystko zobaczymy w nowej serii.

 • "M jak miłość": Bliźniaczki dadzą nieźle popalić Kindze i Piotrkowi!

  ...sposoby chyba już wyczerpaliśmy - westchnie przemęczona Kinga. Niestety, bliźniaczki okażą się odporne na buczenie. Po prostu nie będą chciały spać! Pewnego dnia Misiek i Lenka ostro postawią się rodzicom i zażądają od nich, by także im poświęcali choć trochę czasu. - Wy kochacie tylko dziewczynki! Ja już nikogo nie obchodzę - zdenerwuje się Mikołaj, gdy Piotrek odmówi pójścia z nim na basen...

 • Urodziła bliźniaczki!

  Hollywoodzka para: Rebecca Romijn i Jerry O'Connell mają bliźniaczki! Dziewczynki przyszły na świat w poniedziałek, 5 stycznia.

 • "M jak miłość": Bliźniaczki hojnie obdarowane

  Co wydarzy się w 1428. odcinku "M jak miłość"? Sprawdźcie!

 • Córka Elvisa ma bliźniaczki

  Lisa Marie Presley, córka legendarnego "króla rock and rolla" Elvisa Presley'a powiła w ub. wtorek (7 października) bliźniaczki.

Wideo na temat: bliźniaczki dziewczynki
 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

 • Dziewczynka w trampkach

  Wadjda ma 10 lat i mieszka w Rijadzie. W szkole uchodzi za buntowniczkę, ponieważ chodzi w porysowanych długopisem trampkach i próbuje bawić się z chłopcami. Jej największym marzeniem jest rower. Niestety, w Arabii Saudyjskiej kobiety nie mogą prowadzić samochodów, zaś dziewczynkom nie wypada jeździć na rowerze – ma to jakoby zagrażać ich cnotliwości. Aby zdobyć pieniądze na upragniony rower i przekonać dorosłych o swojej pobożności, Wadjda postanawia wziąć udział w konkursie recytacji Koranu.

 • Była sobie dziewczynka

  Charleen, błyskotliwa i zbuntowana piętnastolatka, zagorzała fanka Kurta Cobaina, zastanawia się, dlaczego "dojrzewanie" musi być takie skomplikowane. Pewnego dnia, pod wpływem emocji, decyduje się zabić. Na szczęście ponosi porażkę, a z czasem odkrywa, jak wiele radości można czerpać z życia i miłości!

Dyskusje na temat: bliźniaczki dziewczynki