• Informacje na temat:

  bliźniaki angeliny

Artykuły na temat: bliźniaki angeliny
 • Brad odrzucił oświadczyny Angeliny!

  ...znowu adoptuje lub zdecyduje się na następne biologiczne dziecko". Podobno Jolie jest w trakcie terapii płodnościowej, gdyż pragnie mieć z Bradem kolejne bliźniaki. Źródło dodało: "Lekarze Angie...

 • Bliźniaki Jolie i Pitta z próbówki?

  To niewiarygodne, ale magazyn "Us Weekly" twierdzi, że nowonarodzone bliźniaki Angeliny Jolie i Brada Pitta nie zostały poczęte tradycyjną metodą.

 • Jolie i Pitt: Ślub we wrześniu

  Znana jest już data i miejsce ślubu Angeliny Jolie i Brada Pitta.

 • Najdroższe bliźniaki w historii

  Bliźnięta piosenkarki Jennifer Lopez są cenne nie tylko dla samej artystki - jeden z amerykańskich magazynów chce ponoć zapłacić za zdjęcia nienarodzonych jeszcze dzieci aż 6 mln dolarów.

 • Angelina Jolie jest w ciąży!?

  ...w ciążę. Urodziła bliźniaki Knoxa i Vivienne. Teraz magazyn "Star" donosi, że aktorka spodziewa się kolejnego dziecka! "Ona jest w ciąży! Jest taka szczęśliwa i nazywa dziecko cudem" - mówi zaufane(...) myśli kolejną adopcję, zwłaszcza, że zamierzała się poddać operacji usunięcia jajników. Czy doniesienia o błogosławionym stanie Angeliny Jolie się potwierdzą, dowiemy się zapewne niebawem.

 • Ślub Angeliny Jolie

  Angelina Jolie przyznała, że pewnego dnia poślubi Brada Pitta - dla dobra ich dzieci.

 • Angelina i Brad pobiorą się dla dzieci?

  ...: Shiloah i bliźniaki Vivienne i Knoxa). Często powtarzają, że w ich rodzinie wciąż jest miejsce dla kolejnych maluchów. Coraz częściej mówią także o ślubie. Ostatnio Pitt przyznał, iż "łamie się", na małżeństwo bowiem nalegają jego dzieci. Dla Angeliny byłoby to trzecie - wcześniej Jolie związana była z aktorami Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem.

 • Kolejne dziecko Angeliny Jolie

  Angelina Jolie i Brad Pitt nie chcą poprzestać na szóstce dzieci. Największa zagadką była jednak dotychczas nazwa kraju, z jakiego pochodzić będzie kolejne adoptowane przez nich dziecko.

 • Angelina urodziła

  Bliźniaki przyszły na świat o godzinie 20 w nicejskiej klinice przez cesarskie cięcie. "Matka i dzieci czują się dobrze. Wszystko jest cudownie" - powiedział lekarz prowadzący ciążę Jolie. Mimo iż(...) drugie imię odziedziczył po jego dziadku, Vivienne zaś swoje otrzymała po mamie Angeliny, która w ubiegłym roku zmarła na raka. Nowo narodzone bliźnięta Angeliny Jolie i Brada Pitta już zarabiają...

 • Dzieci Jolie padały z wyczerpania

  Dzieci Angeliny Jolie wzięły udział w specjalnie dla nich zorganizowanej imprezie, po której ...padały z wyczerpania. A wszystko pod nieobecność Brada Pitta.

Wideo na temat: bliźniaki angeliny
 • Czarownica

  Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z udziałem Angeliny Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej "Śpiącej królewny" - Diaboliną. Tytułowa Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę - nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego...

 • Step Up: All In

  Bohaterowie najbardziej roztańczonej serii w historii kina powracają, by zmierzyć się o tytuł najlepszych na świecie. Stawką jest lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas. Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów: Sean (Ryan Guzman), Andie (Briana Evigan), Moose (Adam Sevani), Jenny Kido (Mari Koda), Eddy (Misha Gabriel), Camille (Alyson Stoner), Jason (Stephen 'tWitch' Boss),...