• Informacje na temat:

  bliźniaki angeliny jolie

Artykuły na temat: bliźniaki angeliny jolie
 • Angelina Jolie jest w ciąży!?

  Magazyn „Star” donosi, że jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, Angelina Jolie (38 l.), spodziewa się dziecka!

 • Bliźniaki Jolie i Pitta z próbówki?

  To niewiarygodne, ale magazyn "Us Weekly" twierdzi, że nowonarodzone bliźniaki Angeliny Jolie i Brada Pitta nie zostały poczęte tradycyjną metodą.

 • Jolie i Pitt: Ślub we wrześniu

  Znana jest już data i miejsce ślubu Angeliny Jolie i Brada Pitta.

 • Ślub Angeliny Jolie

  Angelina Jolie przyznała, że pewnego dnia poślubi Brada Pitta - dla dobra ich dzieci.

 • Brad odrzucił oświadczyny Angeliny!

  Brad Pitt odrzucił podobno propozycję ślubu złożoną mu przez Angelinę Jolie! Zamiast tego chce się zapisać na... terapię dla par.

 • Kolejne dziecko Angeliny Jolie

  Angelina Jolie i Brad Pitt nie chcą poprzestać na szóstce dzieci. Największa zagadką była jednak dotychczas nazwa kraju, z jakiego pochodzić będzie kolejne adoptowane przez nich dziecko.

 • Angelina urodziła

  Tym razem doniesienia są prawdziwe. W sobotę, 12 lipca, Angelina Jolie (33 l.) urodziła chłopca i dziewczynkę.

 • Najdroższe bliźniaki w historii

  Bliźnięta piosenkarki Jennifer Lopez są cenne nie tylko dla samej artystki - jeden z amerykańskich magazynów chce ponoć zapłacić za zdjęcia nienarodzonych jeszcze dzieci aż 6 mln dolarów.

 • Angelina i Brad pobiorą się dla dzieci?

  ...małżeństwo bowiem nalegają jego dzieci. Dla Angeliny byłoby to trzecie - wcześniej Jolie związana była z aktorami Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem.(...)Para poznała się na planie komedii "Pan i Pani Smith" w 2005 roku, kiedy Pitt był mężem Jennifer Aniston. Aktor wielokrotnie powtarzał jednak, że nigdy nie zdradził żony, a z Jolie związał się już po...

 • Dzieci Jolie padały z wyczerpania

  Dzieci Angeliny Jolie wzięły udział w specjalnie dla nich zorganizowanej imprezie, po której ...padały z wyczerpania. A wszystko pod nieobecność Brada Pitta.

Wideo na temat: bliźniaki angeliny jolie
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

 • Czarownica

  Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z udziałem Angeliny Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej "Śpiącej królewny" - Diaboliną. Tytułowa Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę - nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego...