• Informacje na temat:

  bliźniaki chłopiec i dziewczynka

Artykuły na temat: bliźniaki chłopiec i dziewczynka
 • Kim Kardashian urodzi bliźniaki?

  Wraz z informacją o ciąży najpopularniejszej amerykańskiej celebrytki ruszyła lawina spekulacji dotyczących jej szczegółów. Choć na to, by poznać płeć maleństwa jest jeszcze za wcześnie, tabloidy nie próżnują. Mówi się, że Kimye (połączenie imion Kim i Kanye na podobieństwo Brangeliny) urodzą się bliźnięta - dziewczynka i chłopiec. Mają o tym świadczyć nietypowe zachcianki przyszłej mamy. Okazuje...

 • J. Roberts: Przerwa na bliźniaki

  Potwierdziły się doniesienia, że Julia Roberts ( "Uśmiech Mony Lizy" ) spodziewa się bliźniąt i że na świat przyjdą dziewczynka i chłopiec. 36-letnia aktorka już nie może się doczekać narodzin dzieci i zapowiada, że poświęci się całkowicie ich wychowaniu, zawieszając na kilka lat swą aktorską karierę.

 • Izabella Łukomska-Pyżalska urodziła bliźniaki!

  Jedna z najbogatszych Polek, Izabella Łukomska-Pyżalska, została mamą i to podwójnie!

 • To nie będą bliźniaki

  Basista Fall Out Boy Pete Wentz zaprzecza, że jego żona, piosenkarka Ashlee Simpson urodzi bliźnięta.

 • George Clooney został ojcem bliźniaków

  George Clooney (56 l.) i jego żona Amal Clooney (39 l.) 6 czerwca powitali na świecie bliźniaki - chłopca i dziewczynkę.

 • Quaid będzie miał syna i córkę

  Aktor Dennis Quaid zna już płeć swoich dzieci - będzie miał bliźniaki, syna i córkę. Dzieci przyjdą na świat w listopadzie.

 • Mołek będzie miała bliźniaki?

  ..., idealne dla córeczki, ciepłe kolory, pastelowe, miłe, takie ozdoby w kucyki i serduszka. (...) No, a jeśli to będzie chłopiec, to dla niego wybrała tradycyjnie wszystko w błękitach, z chmurkami...

 • To są imiona bliźniąt Beyonce i Jay Z?! Skąd taki pomysł?!

  Beyonce (35 l.) i Jay Z (47 l.) powitali na świecie bliźniaki. Wbrew początkowym doniesieniom, że są to dwie dziewczynki, piosenkarka urodziła chłopca i dziewczynkę!

 • Jak wokalista zespołu CamaSutra radzi sobie w roli mamy?

  Małgorzata Grabda, gwiazda zespołu Cama Sutra, i jej mąż Mateusz na początku czerwca powitali na świecie urocze bliźniaki. Jak sobie radzą w roli rodziców?

 • Rodzinna tragedia braci Mroczków

  Bracia Mroczkowie rzadko zdradzają sekrety ze swojego życia prywatnego. Niedawno jednak Marcin zrobił wyjątek i opowiedział o dramatycznych chwilach sprzed lat. Ich kochany tata miał poważny wypadek. Z tego powodu bliźniaki musiały dość szybko dorosnąć, aby pomóc mamie...

Wideo na temat: bliźniaki chłopiec i dziewczynka
 • Dziewczynka w trampkach

  Wadjda ma 10 lat i mieszka w Rijadzie. W szkole uchodzi za buntowniczkę, ponieważ chodzi w porysowanych długopisem trampkach i próbuje bawić się z chłopcami. Jej największym marzeniem jest rower. Niestety, w Arabii Saudyjskiej kobiety nie mogą prowadzić samochodów, zaś dziewczynkom nie wypada jeździć na rowerze – ma to jakoby zagrażać ich cnotliwości. Aby zdobyć pieniądze na upragniony rower i przekonać dorosłych o swojej pobożności, Wadjda postanawia wziąć udział w konkursie recytacji Koranu.

 • Chłopiec na rowerze

  "CHŁOPIEC NA ROWERZE" to film skromny, prosty, potwierdzający wyrazisty styl i klasę braci Dardenne, dwukrotnych zdobywców Złotej Palmy w Cannes. W tym roku festiwalowe jury po raz kolejny doceniło belgijski duet przyznając im Grand Prix. Krytyka okrzyknęła "Chłopca na rowerze" "małym wielkim filmem" i najbardziej dojrzałym w ich dorobku. Nazywani "mistrzami ludzkiego humanizmu" Dardennowie od lat poszukują w swoich bohaterach takich cech, jak nadzieja czy bezinteresowna dobroć, które...

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.