• Informacje na temat:

  bliźniaki gwiazd

Artykuły na temat: bliźniaki gwiazd
 • Paula Tumala będzie miała bliźniaki!

  Instagramie. Zdradziła, że było to jej wielkie marzenie i aż nie może uwierzyć, że niebawem się spełni. "Cichutko sobie myślałam, marzyłam, żeby to były bliźniaki... i to właśnie jest niesamowite !!! Już na drugim usg okazało się, że moje największe z największych marzeń, spełniło się - TAK!!! Właśnie tak!!! Będziemy mieli bliźniaki" - napisała (zachowaliśmy pisownię oryginalną). W swoim wpisie...

 • Anna Paquin urodziła bliźniaki

  Zdobywczyni Oscara, Anna Paquin została matką. Aktorka powiła bliźniaki. Rzecznik pary podał do wiadomości, że zarówno świeżo upieczona mama, jak i jej pociechy czują się dobrze. Imiona i płeć dzieci nie zostały ujawnione.

 • Anna Lewandowska porównuje dwie ciąże! Jednak będą bliźniaki?!

  ....  Gwiazda porównuje zdjęcie z pierwszej ciąży, gdy pod jej sercem była Klarcia, z obecną ciążą. Zdjęcia były robione w podobnym czasie, a różnica jest znacząca!  Teraz Ania może pochwalić się...

 • Urodzaj na bliźniaki

  Duety w polityce i życiu gwiazd to ostatnio motyw przewodni każdej dyskusji. Szczególnie jednak na języki brane są te rodzinne tandemy. Niewątpliwie budzą one najwięcej emocji, których nie zabraknie również w serial u "Rodzina zastępcza plus".

 • Beyonce (35 l.) i Jay Z (47 l.) zostali po raz drugi rodzicami i to podwójnymi. 14 czerwca na świat przyszły bliźniaki pary i to właśnie równy miesiąc po ich narodzinach piosenkarka opublikowała piękne zdjęcie!

 • Dzieci gwiazd 2007

  Zamieniły sukienki od największych projektantów na pieluchy i butelki do karmienia niemowląt, a plan filmowy na pokój dziecinny. W 2007 roku wiele gwiazd powiększyło swe rodziny.

 • Eva Longoria pokazała ogromny brzuch! Czyżby to były bliźniaki?!

  Eva Longoria (43 l.) już niedługo pierwszy raz zostanie mamą. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży i ostatnio pokazała swój olbrzymi ciążowy brzuch. Niektórzy twierdzą, że to będą bliźniaki!

 • Celine Dion: Mąż gwiazdy jest poważnie chory

  Piosenkarka Celine Dion postanowiła odwołać koncerty i inne zobowiązania zawodowe z powodu poważnego stanu męża artystki Rene Angelila.

 • Ciężarne celebrytki nie wstydzą się otwarcie mówić, że nie chcą cierpieć podczas porodu naturalnego i dlatego decydują się na tzw. cięcie cesarskie. Niektóre robią to z zalecenia lekarzy. Nie zmienia to faktu, że zjawisko to z roku na rok jest coraz bardziej popularne. Zobaczcie więc gwiazdy, które się na to zdecydowały...

 • Zgadnij, jak gwiazda nazwie swoje dzieci!

  Piosenkarka Mariah Carey podziękowała za ciepłe słowa, jakie otrzymała od fanów z całego świata po narodzeniu bliźniaków. Teraz gwiazda zadała wielbicielom zagadkę dotyczącą imion dzieci.