• Informacje na temat:

  bliźnięta

Artykuły na temat: bliźnięta
 • Bliźnięta

  Ekipa CSI jest coraz bardziej sfrustrowana, bo tropy kolejnego morderstwa prowadzą do zabójcy z Gig Harbor.

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • "M jak miłość": Będą bliźnięta!

  Bracia Zduńscy są jak dwie krople wody - tyle, że słodkiej i słonej. Pracowity, odpowiedzialny i od lat szczęśliwie zakochany - Piotrek ma powody do uśmiechu. Za to Paweł wciąż wpada w kłopoty - ostatnio przez małżeństwo z Katią. A co czeka obu bliźniaków w najbliższych odcinkach?

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • W takich luksusach będzie rodzić księżna Kate. Dwór czeka na... bliźnięta?

  Apartament, domowa kuchnia i najlepsi lekarze. Porodówka księżnej Kate (36 l.) robi wrażenie. Termin rozwiązania przewidziany jest na kwiecień. Brytyjska prasa co rusz informuje, że Kate urodzi... bliźnięta.

 • Ricky Martin pokaże bliźnięta

  Latynoski piosenkarz po raz pierwszy zaprezentuje światu swoje czteromiesięczne bliźnięta.

 • Marta Kaczyńska urodzi bliźnięta? Zaskakujące rewelacje tabloidu!

  .... częściej może urodzić się córka" - stwierdził.  Sama Marta Kaczyńska odniosła się do rewelacji tabloidów na swoim Facebooku, nie potwierdzając i nie zaprzeczając niczemu: "Bliźnięta, córka, ślub...

 • Angelina Jolie urodziła bliźnięta!

  Amerykańska gwiazda filmowa 33-letnia Angelina Jolie urodziła w sobotę wieczorem, 12 lipca, w jednej z klinik w Nicei, bliźnięta - chłopca i dziewczynkę.

 • Kim Kardashian urodzi bliźnięta?!

  Zagraniczne media spekulują, że Kim Kardashian (34 l.) najprawdopodobniej spodziewa się bliźniąt!

 • Williams, Travolta i bliźnięta

  Robin Williams i John Travolta wystąpią w komedii "Old Dogs". Film opowie o dwóch wspólnikach i przyjaciołach, których życie staje na głowie, kiedy pod ich opiekę trafiają 7-letnie bliźnięta.

Zdjęcia na temat: bliźnięta
Wideo na temat: bliźnięta
 • "M jak miłość": Odcinek 1380.

  Kinga odwiedza razem z mężem ginekologa, a ten zdradza przyszłym rodzicom, że urodzą się bliźnięta. Wcześniej Piotr odkrywa, że Paweł ożenił się z Katią i kolejna rozmowa braci Zduńskich kończy się ostrą kłótnią. Tymczasem Marcin - wspólnie z Anią - odnajduje leśniczówkę, w której Artur przetrzymuje Izę oraz Maję. Skalska decyduje się w końcu na ucieczkę od męża i prosi byłego ukochanego o pomoc.

 • Zabójcy bażantów

  Adaptacja kryminału Jussiego Adlera-Olsena. Rok 1994, zabite zostają bliźnięta, a do zbrodni przyznaje się miejscowy samotnik. Sprawa zostaje jednak wznowiona po 20 latach.

 • "M jak miłość": Odcinek 1402.

  Okulista ostrzega Zduńskich, że Kinga powinna urodzić bliźnięta przez cesarskie cięcie, bo inaczej grozi jej utrata wzroku. Tymczasem Aneta i Olek znów się sprzeczają. Gdy Chodakowski zaprzyjaźnia się w bistro z Agą, daje ukochanej nowy powód do zazdrości. Paweł wyjeżdża służbowo do Łodzi razem z Kaliną. W drodze trochę przypadkowo odkrywa, że jego szefowa może być w nim zakochana.

 • Jack i Jill

  Jack (Adam Sandler) prowadzi idealne życie, które zakłóca jedynie pewna irytująca stała - jego bliźniacza siostra Jill (również Adam Sandler). Każdego roku musi tolerować jej wizytę na Święto Dziękczynienia, a wywrócenie mu życia do góry nogami nie zajmuje Jill zbyt dużo czasu. Kiedy jednak weekendowa wizyta znacznie się przedłuża, rodzeństwo zaczyna kłócić się w sposób, w jaki potrafią to robić tylko bliźnięta. Wkrótce staje się jasne, że Jill wcale nie zamierza się wyprowadzić i wtedy Jack...

Dyskusje na temat: bliźnięta