• Informacje na temat:

  blizny na plecach

Artykuły na temat: blizny na plecach
 • Weronika Książkiewicz odsłoniła plecy. Nie zamierza tego ukrywać!

  Weronika Książkiewicz (37 l.) daje przykład, że nie należy mieć kompleksów. Zwłaszcza na punkcie tego, na co nie mamy większego wpływu. Aktorka miała poważne problemy z kręgosłupem i przeszła operację, po której pozostała jej dość widoczna blizna. Jednak Weronika wcale nie zamierza jej ukrywać, wręcz przeciwnie. Ostatnio pojawiła się na premierze filmowej w sukience z odkrytymi plecami.

 • Figura jak Alexis z "Dynastii"!

  Kasia Figura w różowym kostiumiku a'la podrabiana Chanel, z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy!

 • Tomasz Kot schudł do roli 15 kg!

  Kasia Figura z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy! Tak odmienionych aktorów ujrzeliśmy na planie zdjęciowym "Yumy" Piotr Mularuka. Zobacz zdjęcia!

 • "Zniewolony": Lupita Nyong'o i pręgi na plecach

  Gwiazda filmu "Zniewolony", kenijska aktorka Lupita Nyong'o, przyznała, że aby zrozumieć swoją postać w dramacie Steve'a McQueena, chodziła spać z przyczepionymi do ciała przez charakteryzatorkę bliznami.

 • Tamara Arciuch była zakompleksiona

  Może ciężko w to uwierzyć, ale 35 letnia Arciuch była kiedyś pełna kompleksów. Narzekała na swoją cerę, zęby, biust, włosy i... pieprzyki na plecach.

 • Ambitny sierpień z Kenem Loachem

  W czwartkowym cyklu Najlepsze z najlepszych Cinemax pokaże cztery filmy wybitnego brytyjskiego reżysera, Kena Loacha. Na pierwsze spotkanie Cinemax zaprasza 2 sierpnia - cykl rozpocznie premiera "Pieśni Carli". W kolejnych odsłonach zaprezentowane zostaną: "Wiatr w oczy", "Riff-Raff" oraz "Ojczyzna". Emisje filmów w sierpniu w czwartki o godz. 20.00.

 • Doda się oszpeciła!

  ..."Koleś zrobił mi kontury i powiedział zajebiście wyszło , to już było za późno" - żali się Rabczewska na łamach tabloidu. Piosenkarka chciała powiększyć tatuaż na plecach, jednak tatuażysta przesadził. Teraz musi usunąć.

 • Natalia Lesz miała wypadek

  Ogromne lustro nagle runęło na Natalię Lesz. Pękające szkło dotkliwie ją poraniło. Sytuacja wydarzyła się na planie serial u "Tancerze".

 • Blindspot: Mapa zbrodni

  W zamkniętej torbie na Times Square w Nowym Jorku zostaje znaleziona kobieta, której ciało pokrywają tatuaże. Niczego nie pamięta, nie wiadomo, kim jest. Na plecach ma wytatuowane nazwisko agenta FBI Kurta Wellera. Wkrótce okazuje się, że rysunki, teksty, liczby i blizny są nie tylko wskazówką do ustalenia tożsamości kobiety, ale także kluczem do rozwiązania zagadek kryminalnych. Nad sprawą Jane...

 • Aaron Eckhart nie chce się podobać

  "Jak to nie będzie śrub!? Muszą być! Jeśli nie na szyi, to chociaż gdzieś na czole. Wkręćcie mi je nawet w cholerny nos. Ja chcę mieć śruby!" - tak zareagował Aaron Eckhart, gdy dowiedział się, że bohater superprodukcji "Ja, Frankenstein" (w kinach od 24 stycznia) nie tylko zerwie z wizerunkiem słynnego monstrum, ale też będzie na swój sposób... przystojny.

Wideo na temat: blizny na plecach
 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

 • Porachunki

  Robert De Niro jako były boss niebezpiecznej ferajny oraz Michelle Pfeiffer, w roli kobiety poślubionej mafii, zostają świadkami koronnymi i w ramach programu ochrony przenoszą się na północ Francji. Pomimo wszelkich wysiłków agenta Stansfielda (Tommy Lee Jones), aby utrzymać ich w ryzach, ani ona, ani on, nie potrafią pozbyć się dawnych nawyków. Sytuacja zupełnie wymyka się spod kontroli, gdy dawni kumple mafijni trafiają na ich trop i spróbują wyrównać rachunki. W przewrotnej komedii...

 • Gra dla dwojga

  Oficer CIA Claire Stenwick (Roberts) i agent MI6 Ray Koval (Owen) jakiś czas temu zrezygnowali z pracy w służbach wywiadowczych na rzecz dużo bardziej intratnych stanowisk w szeregach międzynarodowych firm. Ich zadanie? Zdobycie informacji o produkcie, który przyniesie fortunę tej korporacji, która opatentuje go jako pierwsza. W tej grze chodzi o wielkie pieniądze, a wojna między firmami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny. Roberts i Owen tym razem wcielili się w role korporacyjnych...

Dyskusje na temat: blizny na plecach