• Informacje na temat:

  blizny na rękach

Artykuły na temat: blizny na rękach
 • "Na dobre i na złe": Kto stoi za atakiem na Consalidę?

  Wiktoria, po oblaniu kwasem, z trudem dochodzi do siebie. Policja wciąż szuka napastnika, personel szpitala obawia się kolejnych ataków. Dla młodej lekarki ostatnia noc oznacza nie tylko blizny na ciele, ale i w psychice.

 • "Magical Girl" : Mroczne obiekty pożądania

  Magiczne dziewczynki żyją pośród nas. Chociaż są w różnym wieku, to zawsze w jakimś stopniu pozostają dziećmi: równocześnie kruchymi i okrutnymi, irracjonalnymi, zatrzaśniętymi w świecie infantylnych marzeń i niejasnych impulsów. Ich specjalną mocą jest umiejętność stawiania na swoim, sprawiania, że mężczyźni bezwarunkowo spełniają ich zachcianki.

 • Danusia wraca z Siemianowic, z kliniki oparzeń. Zwierza się przyjaciółce ze swych obaw, że na twarzy Zenka pozostanie brzydka, duża blizna, a poparzona...

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • "Na dobre i na złe": Niebezpieczna miłość Blanki

  Gdy niebawem Adam (Grzegorz Daukszewicz) odwiedzi Blankę (Pola Gonciarz) w domu Tomasza (Ireneusz Czop), by zaprosić ją na imprezę z okazji urodzin Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), z przerażeniem odkryje, że dziewczyna sypia z dużo starszym od siebie mężczyzną, niejakim Matim (nowa twarz w serialu: Grzegorz Otrębski). Na domiar złego lekarz od razu zauważy, że jej kochanek ma na rękach blizny...

 • Mikołaj Roznerski: Biegać można nawet nago

  Ten przystojniak szybko potrafi oczarować, jak jego bohater w "M jak Miłość", który łamie serca kobiet. Mikołaj Roznerski opowiada o roli w serialu i swej wielkiej pasji - sporcie.

 • Kuba Błaszczykowski: Mówili mi, że skończę jak ojciec

  ...rany... Zmarła mi na rękach. Trzy ostatnie wdechy i już nic. Cisza" - opowiedział w autobiografii. Przez trzy dni nic nie jadł, nie pił, tylko spał. Żył jak automat. W szoku nie dopuszczał do siebie(...). Jego rozpacz i ból szukały ujścia. Gdy miał 14 lat, próbował się zabić: podciął sobie żyły kawałkiem szkła, blizny ma do dzisiaj. Potem żył chęcią zemsty, mówił, że zabije ojca. Sport zupełnie...

 • "Ewolucja planety małp": Małpy przejmują władzę

  W piątek, 11 lipca, na ekranach polskich kin zadebiutuje "Ewolucja planety małp" (kontynuacja "Genezy planety małp" z 2011 roku), w której poznamy dalszą historię przejęcia przez inteligentne małpy panowania nad naszą planetą i upadku cywilizacji człowieka.

 • 20-letnia modelka Gabriella Engels na długo zapamięta spotkanie z żoną prezydenta Zimbabwe...

 • Nicole Scherzinger wyznaje

  34-letnia amerykańska wokalistka Nicole Scherzinger ujawniła w wywiadzie telewizyjnym, że na początku swojej kariery cierpiała na bulimię. Piosenkarka dokonywała też samookaleczeń.