• Informacje na temat:

  blizny na rękach

Artykuły na temat: blizny na rękach
 • "Na dobre i na złe": Kto stoi za atakiem na Consalidę?

  Wiktoria, po oblaniu kwasem, z trudem dochodzi do siebie. Policja wciąż szuka napastnika, personel szpitala obawia się kolejnych ataków. Dla młodej lekarki ostatnia noc oznacza nie tylko blizny na ciele, ale i w psychice.

 • "Magical Girl" : Mroczne obiekty pożądania

  Magiczne dziewczynki żyją pośród nas. Chociaż są w różnym wieku, to zawsze w jakimś stopniu pozostają dziećmi: równocześnie kruchymi i okrutnymi, irracjonalnymi, zatrzaśniętymi w świecie infantylnych marzeń i niejasnych impulsów. Ich specjalną mocą jest umiejętność stawiania na swoim, sprawiania, że mężczyźni bezwarunkowo spełniają ich zachcianki.

 • Danusia wraca z Siemianowic, z kliniki oparzeń. Zwierza się przyjaciółce ze swych obaw, że na twarzy Zenka pozostanie brzydka, duża blizna, a poparzona...

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • "Na dobre i na złe": Niebezpieczna miłość Blanki

  Gdy niebawem Adam (Grzegorz Daukszewicz) odwiedzi Blankę (Pola Gonciarz) w domu Tomasza (Ireneusz Czop), by zaprosić ją na imprezę z okazji urodzin Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), z przerażeniem odkryje, że dziewczyna sypia z dużo starszym od siebie mężczyzną, niejakim Matim (nowa twarz w serialu: Grzegorz Otrębski). Na domiar złego lekarz od razu zauważy, że jej kochanek ma na rękach blizny...

 • Mikołaj Roznerski: Biegać można nawet nago

  Ten przystojniak szybko potrafi oczarować, jak jego bohater w "M jak Miłość", który łamie serca kobiet. Mikołaj Roznerski opowiada o roli w serialu i swej wielkiej pasji - sporcie.

 • Kuba Błaszczykowski: Mówili mi, że skończę jak ojciec

  ...rany... Zmarła mi na rękach. Trzy ostatnie wdechy i już nic. Cisza" - opowiedział w autobiografii. Przez trzy dni nic nie jadł, nie pił, tylko spał. Żył jak automat. W szoku nie dopuszczał do siebie(...). Jego rozpacz i ból szukały ujścia. Gdy miał 14 lat, próbował się zabić: podciął sobie żyły kawałkiem szkła, blizny ma do dzisiaj. Potem żył chęcią zemsty, mówił, że zabije ojca. Sport zupełnie...

 • "Ewolucja planety małp": Małpy przejmują władzę

  W piątek, 11 lipca, na ekranach polskich kin zadebiutuje "Ewolucja planety małp" (kontynuacja "Genezy planety małp" z 2011 roku), w której poznamy dalszą historię przejęcia przez inteligentne małpy panowania nad naszą planetą i upadku cywilizacji człowieka.

 • Przerażające! Piękna modelka skatowana przez pierwszą damę!

  20-letnia modelka Gabriella Engels na długo zapamięta spotkanie z żoną prezydenta Zimbabwe...

 • Nicole Scherzinger wyznaje

  34-letnia amerykańska wokalistka Nicole Scherzinger ujawniła w wywiadzie telewizyjnym, że na początku swojej kariery cierpiała na bulimię. Piosenkarka dokonywała też samookaleczeń.

Dyskusje na temat: blizny na rękach
 • Re: "Na dobre i na złe": Nowa miłość... i nowe zagrożenie?

  Jejku on nie wodził wzrokiem za Blanką tylko bacznie przyglądał się temu chłopakowi którego sprowadziła na przyjęcie. Wcześniej zauważył na jego rękach blizny po samookaleczeniach więc chciał się mu przyjrzeć żeby nie ściągnął jakiegos nieszczęścia. Po jego wzroku widać, że nie ma do niego zaufania.