• Informacje na temat:

  blog doda

Artykuły na temat: blog doda
 • Viola Kołakowska zażenowana blogiem Ślotały!

  ...... założenia bloga, na którym będzie udzielać porad przyszłym mamom. Przypomnijmy, że ekspertka Zośka jest dopiero w czwartym miesiącu i będzie to jej pierwsze dziecko. Pomysł byłej Szyca nie do końca przypadł do gustu matce dwojga dzieci, Violi Kołakowskiej. "Jestem zazenowana tym, ze coraz wiecej osob w tzw. show biznesie ktore bez obciachu zakladaja blogi np kiedy się jeszcze nie jest na półmetku...

 • Tola kontra Doda: łeb w łeb

  Najbardziej denerwują Was utwory Blog 27 i Dody - wynika z ankiety INTERIA.PL. Różnica między zespołem Toli Szlagowskiej a kontrowersyjną wokalistką okazała się minimalna.

 • Nowy blog Dody

  Rabczewska (23 l.) ostro promuje swoją nową płytę. W dniu premiery założyła sobie "oficjalny" numer Gadu-Gadu oraz bloga, którego rolę do tej pory pełnił dział "news" na jej stronie internetowej.

 • Pamiętniki Dody

  Wkrótce fani Doroty "Dody" Rabczewskiej mogą spodziewać się kolejnej niespodzianki. Wokalistka zespołu Virgin chce bowiem opublikować swoje pamiętniki, w których nie zamierza nikogo oszczędzać. Opowiada o tym w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Doda zostanie sąsiadką Woźniak-Starak?! To może skończyć się tragedią!

  ...oczarowała, że trudno jest jej z niej zrezygnować.  "Doda nie wyobraża sobie, by spotykać ich w okolicy, ale ten dom naprawdę bardzo się jej podoba. Nie wie, co robić. Na razie zwodzi agenta nieruchomości i nie daje ostatecznej decyzji" - zdradza informator tabloidu. Dlaczego w ogóle Doda i Emil postanowili szukać nowego gniazdka? W końcu Doda posiada przestronny apartament na warszawskim Wilanowie...

 • Doda na "ustawce"

  Jak to było z tym godzeniem się Dody i Tomka Luberta? Kulisy spotkania byłych liderów Virgin odsłania Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista grupy Video, w której obecnie gra Lubert.

 • Paulina Zmudczyńska-Rabczewska (14 l.), przyrodnia siostra Dody, ruszyła z blogiem tematycznym.

 • Dramatyczny apel i kłopoty Dody

  Efektowny, magiczno-pirotechniczno-wokalny pokaz Dody był najbardziej komentowanym wydarzeniem pierwszego dnia festiwalu Opole 2010. Wokalistka w trakcie występu zaapelowała, by ratować chorych na białaczkę. Wcześniej problemy techniczne storpedowały jej piosenkę "Nie daj się".

 • Andrzejewicz będzie pisać bloga

  Andrzejewicz samodzielnie będzie prowadziła bloga, na którym dementować będzie każdą plotkę. "Ludzie! Pamiętajcie, nie wierzcie w plotki "! - mówi. "A jak się zbierze ich za dużo to coś z tym zrobię... " - ucina Andrzejewicz. Niestety, nie jest to nowatorski pomysł. Jakiś czas temu z plotkami miała walczyć Doda. Tyle, że pisanie znudziło jej się szybciej niż można było się spodziewać...

 • Czego brakuje Dodzie?

  Tomasz Lubert nie odpuszcza. Były gitarzysta Virgin po raz kolejny atakuję Dodę!

Wideo na temat: blog doda
 • Bakuła: Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się żoną piłkarza

  Bakuła i dodaje: – Jest przecież tyle książek do przeczytania. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się żoną piłkarza. W Polsce największą popularnością cieszy się Anna Lewandowska(...) blog promujący zdrowy styl życia, Sara Boruc z kolei blog modowy.

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...