• Informacje na temat:

  blog dody

Artykuły na temat: blog dody
 • Viola Kołakowska zażenowana blogiem Ślotały!

  Kilka dni temu Zosia Ślotała pochwaliła się, że jest w ciąży. Ojcem dziecka jest brat nowego chłopaka Dody. Chytra celebrytka postanowiła skupić się na przygotowaniach do macierzyństwa. Zaczęła od... założenia bloga, na którym będzie udzielać porad przyszłym mamom. Przypomnijmy, że ekspertka Zośka jest dopiero w czwartym miesiącu i będzie to jej pierwsze dziecko. Pomysł byłej Szyca nie do końca...

 • Pamiętniki Dody

  Wkrótce fani Doroty "Dody" Rabczewskiej mogą spodziewać się kolejnej niespodzianki. Wokalistka zespołu Virgin chce bowiem opublikować swoje pamiętniki, w których nie zamierza nikogo oszczędzać. Opowiada o tym w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Nowy blog Dody

  Rabczewska (23 l.) ostro promuje swoją nową płytę. W dniu premiery założyła sobie "oficjalny" numer Gadu-Gadu oraz bloga, którego rolę do tej pory pełnił dział "news" na jej stronie internetowej.

 • Tola kontra Doda: łeb w łeb

  Najbardziej denerwują Was utwory Blog 27 i Dody - wynika z ankiety INTERIA.PL. Różnica między zespołem Toli Szlagowskiej a kontrowersyjną wokalistką okazała się minimalna.

 • Doda zostanie sąsiadką Woźniak-Starak?! To może skończyć się tragedią!

  Wojna Dody i Agnieszki trwa od lat. Zaczęło delikatnie od lekkich złośliwości. Potem Szulim w "Na językach" przygotowała całą serię reportaży o nieślubnej córce ojca Dody. Potem doszło do słynnej bójki w chorzowskiej toalecie. Sprawa skończyła się w sądzie.  Wiele wskazuje na to, że między paniami znów może zrobić się gorąco.  Jak donosi "Fakt", Rabczewska znalazła swój dom marzeń,  do którego...

 • Miley zdetronizowała Dodę!

  Przez ponad miesiąc teledysk do piosenki "Nie daj się" Dody był najchętniej oglądanym klipem na stronach INTERIA.PL. W końcu "różowa królowa" znalazła godną rywalkę i została pokonana przez Miley Cyrus.

 • Paulina Zmudczyńska-Rabczewska (14 l.), przyrodnia siostra Dody, ruszyła z blogiem tematycznym.

 • Dramatyczny apel i kłopoty Dody

  Efektowny, magiczno-pirotechniczno-wokalny pokaz Dody był najbardziej komentowanym wydarzeniem pierwszego dnia festiwalu Opole 2010. Wokalistka w trakcie występu zaapelowała, by ratować chorych na białaczkę. Wcześniej problemy techniczne storpedowały jej piosenkę "Nie daj się".

 • Andrzejewicz będzie pisać bloga

  Andrzejewicz samodzielnie będzie prowadziła bloga, na którym dementować będzie każdą plotkę. "Ludzie! Pamiętajcie, nie wierzcie w plotki "! - mówi. "A jak się zbierze ich za dużo to coś z tym zrobię... " - ucina Andrzejewicz. Niestety, nie jest to nowatorski pomysł. Jakiś czas temu z plotkami miała walczyć Doda. Tyle, że pisanie znudziło jej się szybciej niż można było się spodziewać...

 • Doda na "ustawce"

  Jak to było z tym godzeniem się Dody i Tomka Luberta? Kulisy spotkania byłych liderów Virgin odsłania Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista grupy Video, w której obecnie gra Lubert.

Wideo na temat: blog dody
 • Bakuła: Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się żoną piłkarza

  blog promujący zdrowy styl życia, Sara Boruc z kolei blog modowy.

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...