• Informacje na temat:

  blond krótkie

Artykuły na temat: blond krótkie
 • Sylwia Grzeszczak przeszła metamorfozę! Czas na blond!

  Sylwia Grzeszczak (30 l.) postanowiła zmienić swój wizerunek. Przez wiele lat była wierna długim, ciemnym włosom, ale teraz zdecydowała się przejść metamorfozę i przefarbowała je na jasny blond!

 • Dla roli obcięła się "na jeżyka"

  Charlize Theron dla pracy jest w stanie zrobić wiele. Pochodząca z RPA aktorka dla projektu "Mad Max 4: Fury Road" zgodziła się obciąć swoje blond włosy na bardzo krótko. Teraz ich długość to zaledwie kilka centymetrów.

 • Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda! Co za zmiana!

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) już raz w swoim życiu przeszła metamorfozę, gdy zdecydowała się obciąć swoje długie blond włosy. Teraz skróciła je jeszcze bardziej!

 • Blondpiękność i zarazem znakomita aktorka Małgorzata Kożuchowska (35 l.) ścięła włosy. I nie jest to bynajmniej drobna zmiana wizerunku. Długie włosy koloru blond są już tylko wspomnieniem, a serial owa Hanka ma teraz bardzo krótką fryzurę. Skąd pomysł na zmianę? Zapytaliśmy o to samą Małgorzatę Kożuchowską.

 • Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda. Ale zmiana!

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) przyzwyczaiła wszystkich do swoich krótkich blond włosów, które stały się jej charakterystyczną cechą. Teraz aktorka postanowiła zmienić swój wygląd.

 • Pamela Anderson nie do poznania

  Pamela Anderson radykalnie zmieniła wizerunek. Do przeszłości należą wyzywające kreacje, eksponujące wydatny biust, obuwie na niebotycznie wysokich obcasach i... długie, lśniące włosy. Gwiazda nosi teraz skromne stroje i krótką fryzurę.

 • "Zawsze warto": Katarzyna Zielińska zmienia fryzurę i... życie!

  Katarzyna Zielińska przefarbowała włosy na blond, gdy urodziła drugiego syna. Teraz wróciła do koloru rudego, który pierwszy raz zafundowała sobie, gdy 12 lat temu dołączała do obsady serialu "Barwy szczęścia". Odmieniona aktorka planuje zwiedzić Nowy Jork i Japonię.

 • James Bond w sukience! Zobacz!

  Z okazji Dnia Kobiet gwiazdy filmowej serii o przygodach Jamesa Bonda - Daniel Craig i Judy Dench - wystąpiły w krótkim filmiku, prezentującym kobiecą naturę agenta 007.

 • Magda Mołek już tak nie wygląda! Ale zmiana!

  Magdalena Mołek (42 l.) od lat jest wierna krótkiej, blond czuprynie. Jednak tym razem postanowiła nieco zaszaleć i pochwaliła się odświeżoną fryzurą.

 • Poznajecie ją? Ale przemiana!

  Po Rihannie i Miley Cyrus kolejna gwiazda postanowiła obciąć włosy.

Zdjęcia na temat: blond krótkie
Wideo na temat: blond krótkie
 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

 • Legenda Kaspara Hausera

  Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie "X" nad morzem "Y" w roku "0". Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara.

Dyskusje na temat: blond krótkie
 • Re: Co się stało z Laurą Samojłowicz?

  Była śliczna, niepotrzebnie oszpeciła się nie twarzowymi fryzurami. Krótkie włosy nie dla niej, a już te blond/ siwe to katastrofa.

 • Re: ​"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz porzuci Mostowiaków!

  Ja nie lubię tej kobiety.Może dadzą jakąś fajniejszą.Jest jakaś sztuczna... A TzG powinna wygrać niska blond krótkie włosy lub wysoka blond długie włosy ;-))

 • Re: "M jak miłość": Ewa ma nawrót raka! Czy Dominika Kluźniak odejdzie z "Emki"?

  Gdybyś by la doinformowana, to wiedziałabyś, że ta aktorka wygrała ciężką walkę z chorobą... pamiętasz śliczne, krótkie blond włoski z pasemkami?? to była peruka... potem "marię" wysłano gdzieś tam w świat z mężem, że niby do pracy. A tak naprawdę walczyla z chorobą i nie grała przez ten czas w serialu. Ta "czarna beretka" to jej włosy, które na szczęście odrosły po poważnej chorobie...

 • Re: Mamy dla Was przegląd fryzur...

  zdecydowanie krótkie blond:) suuuuuuuuper!!!!!!

 • Re: Mamy dla Was przegląd fryzur...

  zdecydowanie krótkie blond włosy są jej najlepszą przemianą. (w czarnych jest jej okropnie) w blondzie wygląda zniewalająco! proszę już nie zmieniać tej fryzury!! :)

 • Re: Mamy dla Was przegląd fryzur...

  Mi się podoba najbardziej w krótkich blond :) Długie, proste blond czynią z niej anielice, nudną anielice, a za to krótkie nadają lekkości a jednocześnie sprawiaja, że wygląda modnie i po prostu szałowo:) długie, czarne - wyraziste, nieco ekstrawagandzkie - też mogą być:))