• Informacje na temat:

  blond mama

Artykuły na temat: blond mama
 • "M jak miłość": Miłość w kolorze blond!

  Julka i Katia… Obie są piękne, miłe, „do wzięcia” - i obie krążą ostatnio wokół Pawła.

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • Pokusa w kolorze blond...

  Artur przyjeżdża na kilka dni do Polski i znów spotyka się z Teresą. Czy Maria będzie miała powody do zazdrości?

 • Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Czy "Talianka", rosyjski serial z Joanną Moro w roli głównej, okaże się takim samym przebojem jak telewizyjna produkcja o Annie German? "Przede wszystkim jest to przepiękna historia miłości" - zachwala produkcję polska aktorka.

 • Magdalena Mielcarz pokazała zdjęcie z mamą! Są podobne?!

  Piękne, naturalne blond włosy i twarz aniołka, a do tego zgrabna sylwetka. Niejedna koleżanka z branży zazdrościła Magdzie takiego wyglądu. Sama gwiazda jednak miała dość traktowania jej jak piękności, która nie ma zbyt wiele do powiedzenia. Niedawno zbuntowała się i diametralnie zmieniła swój wygląd. Ścięła i przefarbowała włosy, ograniczyła makijaż do minimum i postawiła na bardziej chłopięcy...

 • Joanna Moro: Jak Anna German została Talianką?

  Po wielkim sukcesie "Anny German" Joanna Moro pewnym krokiem weszła w nową produkcję na Wschodzie. Oglądamy ją jako tytułową bohaterkę "Talianki", włoską tancerkę, którą los rzucił do Rosji.

 • Tak zmieniła się mama małej Madzi

  ...22-latka wraz z mężem układa sobie życie z dala od rodzinnego Sosnowca. Jest nie do poznania. Dziennik "Fakt" publikuje jej zdjęcia po metamorfozie - skórzana kurtka, stylowe kozaczki, krótka blond fryzura i modne okulary w czarnych oprawkach. Tak dzisiaj wygląda matka tragicznie zmarłej Madzi z Sosnowca. Według informacji tabloidu, para żyje normalnie - wychodzi na zakupy, spacery, do lekarza...

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

 • Adamczyk zerwał z Anią przez mamę?!

  .... Jak tu wiązać się z jedną na całe życie? Jednak najbliżsi przyjaciele aktora wiedzą, że jest w jego życiu kobieta jedyna - mama. Piotr miał 11 lat, gdy zmarł jego ojciec, mama stała się kimś najbliższym. Był o nią zazdrosny, nawet kiedyś kopnął jakiegoś mężczyznę tylko za to, że na nią patrzył. - Byłem wtedy przekonany, że moja przyszła żona będzie miała długie blond włosy, tak jak moja mama...

 • "Była sobie dziewczynka" : Jej pierwsze samobójstwo

  Charleen chce się zabić. Kiedy filmowy bohater postanawia popełnić samobójstwo, zawsze coś staje mu na drodze. Piętnastolatce przeszkadza dzwonek telefonu. I dobrze, bo wszystko, co wydarzy się po feralnej próbie wyprawienia się na tamtej świat, przywróci młodej dziewczynie radość życia.

Zdjęcia na temat: blond mama