• Informacje na temat:

  blond platynowy

Artykuły na temat: blond platynowy
 • Monika Pietrasińska zmieniła fryzurę!

  Monika Pietrasińska (26 l.), znana z roli w "Miłości na bogato", lubi zaskakiwać. Podczas jednej z imprez zaprezentowała wszystkim swój nowy "look". Do tej pory celebrytka była porównywana do Natalii Siwiec. Chyba miała już dość tych skojarzeń i przefarbowała się na platynowy blond! Pasuje jej? Porównajcie zdjęcia sprzed metamorfozy i tuż po niej!

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Prowadząca "You Can Dance" od lat ciężko pracowała na swoją pozycję w show-biznesie. Młoda gwiazda stacji TVN szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty i spotkania z miłośnikami tańca.

 • Piotr Rubik ma już dość blondu

  Wielbicieli platynowej czupryny Piotra Rubika musimy rozczarować - kompozytor oznajmił, że nie zamierza wracać do tego koloru.

 • Backstreet Boys: AJ McLean gotowy do powrotu

  Przerwana trasa boysbandu Backstreet Boys niebawem będzie kontynuowana. Jak wiadomo, zespół musiał odwołać swoje koncerty z powodu kłopotów AJ McLeana, który zmuszony był poddać się leczeniu odwykowemu z uzależnienia od alkoholu.

 • Michał Witkowski: Zastępuję Korę w polskim show-biznesie

  Blond fryzura "blogerki modowej" Michała Witkowskiego (39 l.) ma stanowić pewnego rodzaju hołd dla Kory. Wokalistka wraca po ciężkiej chorobie do formy i dopóki sama nie zacznie brać udziału w imprezach, reprezentuje ją Witkowski.

 • Co czeka Koroniewską?

  Zdradzamy serialową tajemnicę. Już w przyszłym sezonie "M jak miłość" losy Małgosi (Joanna Koroniewska) bardzo się skomplikują.

 • Leszczyński zachwycony Rubikiem! (To nie jest Prima Aprilis!)

  Leszczyński, uważający się za zagorzałego tępiciela kiczu i tandety w polskiej muzyce rozrywkowej, zapałał nagłą miłością do blond kompozytora. Nie tylko zawzięcie broni go w mediach, ale nawet... nawiązał z nim współpracę. "Uważam, że Rubik edukuje muzycznie Polaków. To są bardzo rozbudowane rytmy i skomplikowane partytury - ciekaw jestem, czy którykolwiek z jego krytyków byłby w stanie zanucić...

 • Zaszalałabym!

  Izabela Zwierzyńska cieszy się, że w życiu jej bohaterki z "Barw szczęścia" - Iwony Pyrki, tak wiele się dzieje. Prywatnie aktorka też nie narzeka na nudę: tańczy, gotuje, zajmuje się modą oraz uczy się języków.

 • Odmieniona Aldona Orman na Wielkim Teście o Świętach!

  Gwiazda "Klanu" w przeszłości przez długi czas nosiła długie kasztanowe włosy, które często upinała w fantazyjne fryzury. Kilka lat temu zdecydowała się przefarbować je na platynowy blond. W środę, 19 grudnia, pojawiła się w studiu TVP na Wielkim Teście o Świętach i aż trudno było ją poznać! Aldona Orman zaskoczyła bowiem wszystkich nową fryzurą, która diametralnie różni się od poprzedniej...

 • Matka smoków

  Rola w "Grze o tron" zmieniła życie tej młodej brytyjskiej aktorki. Jako księżniczka, ostatnia przedstawicielka obalonej dynastii, zdobyła miliony fanów na całym świecie.

Zdjęcia na temat: blond platynowy
 • Joanna Horodyńska zmieniła kolor włosów!
Wideo na temat: blond platynowy
 • Britney tandeciarą

  Britney Spears prezentuje swój nowy kolor włosów - średni blond z platynowymi pasemkami. Podobne odcienie możemy zobaczyć na co drugiej damskiej głowie.

 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...