• Informacje na temat:

  blondynka seria 2

Artykuły na temat: blondynka seria 2
 • "Blondynka": Spotkanie z gwiazdami 3. serii "Blondynki"

  Z okazji zbliżającej się premiery nowego sezonu "Blondynki" gwiazdy serialu spotkały się z przedstawicielami mediów na konferencji prasowej, którą poprzedziła emisja 1. odcinka 3. serii opowieści(...) 1. odcinek 3. serii "Blondynki" Jedynka zaprasza 7 września o godzinie 20:25. W naszej galerii znajdziecie fotorelację ze spotkania gwiazd serialu z przedstawicielami mediów.

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

 • "Blondynka" wraca już 1 września!

  ...1 września o godzinie 20.20 Program 1 TVP wyemituje premierowy odcinek drugiej serii "Blondynki". Gwiazdy serialu na czele z Julią Pietruchą, czyli Sylwią Kobus, obejrzały go podczas specjalnej projekcji dla przedstawicieli mediów!

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • "Blondynka": W nowej serii będzie bardzo dużo miłości

  ...gra w polskiej produkcji. - Obawiałam się troszeczkę przyjmowania ról w Polsce po sukcesie "Anny German", bo wiedziałam, że ten serial bardzo wysoko ustawił mi poprzeczkę. Wolałam odczekać. Teraz, po(...) ją w roli Sylwii. - Nie sugeruję się aktorką, która wcielała się w nią przede mną. Bardzo podoba mi się scenariusz serialu, bo pozwala mi stworzyć Sylwię na nowo, dać jej nie tylko nową twarz, ale...

 • Blondynka powraca

  Bohaterka przebojowych opowieści "Legalna blondynka" i "Legalna blondynka 2" niedługo podbije mały ekran. Serial po raz pierwszy próbowano zrealizować trzy lata temu, po kasowym sukcesie pierwszego filmu (95 milionów dolarów wpływów z rynku amerykańskiego). Jednak dopiero teraz udało się sfinalizować prace przygotowawcze.

 • "Blondynka": Joanna Moro myśli o trzecim dziecku?

  Szpilewski są parą już od 10 lat. Poznali się, kiedy gwiazda seriali "Anna German" i "Blondynka" była jeszcze studentką Akademii Teatralnej. Pewnego wieczoru wybrała się ze znajomymi do Teatru...

 • Blondynka po raz trzeci

  Film "Legalna blondynka 2" , kontynuacja przebojowej komedii "Legalna blondynka" , debiutuje na ekranach światowych kin 2 lipca, a producenci serii już myślą o trzeciej opowieści.

 • "Dziewczyny ze Lwowa" ze wspaniałym wynikiem. Będzie 2. seria!

  Serial oglądało średnio 3,7 mln widzów, to o 560 tys więcej niż emitowaną w ubiegłym roku w tym samym paśmie "Blondynkę"!

 • Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu "Blondynki"

  Ruszyły zdjęcia na planie drugiego sezonu serialu "Blondynka". Od 9 czerwca (godz. 12.45), w każdą niedzielę, TVP1 przypomni odcinki pierwszej części serialu o losach pani weterynarz.

Zdjęcia na temat: blondynka seria 2
Dyskusje na temat: blondynka seria 2
 • Re: Powstanie "Blondynka 4"!

  Średnia oglądalność każdego odcinka serialu to DOKŁADNIE 3 170 404 widzów , a nie jak podajecie ok. 2,6 mln. Oto dokładne dane oglądalnośći Badania | media2.pl : BLONDYNKA - SERIA TRZECIA odc.27. Nic nigdy nie jest na zawsze - 7 .09.2014 = 3 205 574 widzów (20,23%) odc.28. Tam i z powrotem - 14 .09.2014 = 2 652 180 widzów (16,58%) odc.29. Droższa niż perły - 21 .09. 2014 = 2 527 054 widzów (22,85

 • Re: "Dziewczyny ze Lwowa" ze świetnym wynikiem. Będzie 2. seria!

  "Blondynka " zostaje dłuugo w tyle za "Dziewczynami" Dlaczego TVP1 nie może dać nam tego co chcemy, a chcemy "Dziewczyn ze Lwowa" .. Czekać rok czasu!!! Skandal.