• Informacje na temat:

  blondynka seria druga

Artykuły na temat: blondynka seria druga
 • "Blondynka": Joanna Moro spodobała się widzom

  W czasie emisji trzeciego sezonu "Blondynki" TVP1  była liderem rynku telewizyjnego w grupie wszystkich widzów. Za nią uplasował się Polsat. Odcinki serialu śledziło średnio 3,15 mln osób, co dało TVP1  18,33 proc. udziału wśród wszystkich widzów oraz 10,21 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - podaje Nielsen Audience Measurement. W ubiegłym roku druga seria „Blondynki”, miała nieco więcej widzów...

 • "Dzień dobry, kocham cię": Podryw "na gołębia"

  Kiedy Barbara Kurdej-Szatan wybiera się na romantyczną kolację, sprawy mogą przyjąć zgoła niespodziewany obrót. Najlepiej obrazuje to drugi, oficjalny teaser komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • "Ash kontra Martwe Zło": Drugi sezon startuje już 28 stycznia na Cinemax

  Drugi sezon serialu o Ashu Williamsie, który powraca po trzydziestu latach, aby zmierzyć się z martwym złem. Druga seria zadebiutuje na kanale Cinemax 28 stycznia. Oba pełne sezony są również dostępne w serwisie HBO Go.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • "Blondynka": Natalia Rybicka zrezygnowała ze swej wielkiej pasji dla aktorstwa

  Kiedy Natalia Rybicka zgłosiła się na egzaminy wstępne do Akademii Teatralnej, miała już na swoim koncie udział w kilku serialach. - Czasami się śmieję, że właściwie całe dzieciństwo spędziłam na planie. Najpierw był serial "Więzy krwi", potem dostałam propozycję zagrania w "Samym życiu". Nie ma się co oszukiwać - dorastałam na planie, z dziewczynki stałam się kobietą pod okiem reżyserów...

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Joanna Moro jako "Blondynka"!

  Aktorka Joanna Moro zastąpi Julię Pietruchę w serialu "Blondynka". TVP oficjalnie potwierdziła tę informację. Zdjęcia do kolejnej edycji serialu rozpoczną się jeszcze w maju.

 • "Na krawędzi": Co w drugim sezonie?

  Handel narkotykami, eksperymenty z niebezpiecznymi lekami oraz nielegalne adopcje. W drugim sezonie "Na krawędzi" akcja skupi się wokół poszukiwań porwanego niemowlęcia.

 • ​"Blondynka": Andrzej Grabowski po operacji gra o kulach!

  Andrzej Grabowski, którego po wakacjach po raz kolejny oglądać będziemy jako wójta Traczyka w "Blondynce", od kilku dni jest już w Supraślu, gdzie powstają zdjęcia do 3. serii serialu. Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, aktor zmuszony jest grać... o kulach, ale - choć każdy krok sprawia mu wielki ból - cieszy się z powrotu na Podlasie.

 • Nowa "Blondynka" od września w TVP

  1 września o godz. 20.20 TVP1 pokaże premierowy odcinek drugiej serii "Blondynki" - serialu o młodej, atrakcyjnej pani weterynarz, która wierzy, że w ludziach jest więcej dobrego niż złego.