• Informacje na temat:

  blondynka serial druga seria

Artykuły na temat: blondynka serial druga seria
 • "Blondynka": Joanna Moro spodobała się widzom

  W czasie emisji trzeciego sezonu "Blondynki" TVP1  była liderem rynku telewizyjnego w grupie wszystkich widzów. Za nią uplasował się Polsat. Odcinki serialu śledziło średnio 3,15 mln osób, co dało TVP1  18,33 proc. udziału wśród wszystkich widzów oraz 10,21 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - podaje Nielsen Audience Measurement. W ubiegłym roku druga seria „Blondynki”, miała nieco więcej widzów...

 • "Na krawędzi": Co w drugim sezonie?

  Handel narkotykami, eksperymenty z niebezpiecznymi lekami oraz nielegalne adopcje. W drugim sezonie "Na krawędzi" akcja skupi się wokół poszukiwań porwanego niemowlęcia.

 • "Ash kontra Martwe Zło": Drugi sezon startuje już 28 stycznia na Cinemax

  Drugi sezon serialu o Ashu Williamsie, który powraca po trzydziestu latach, aby zmierzyć się z martwym złem. Druga seria zadebiutuje na kanale Cinemax 28 stycznia. Oba pełne sezony są również dostępne w serwisie HBO Go.

 • Nowa "Blondynka" od września w TVP

  1 września o godz. 20.20 TVP1 pokaże premierowy odcinek drugiej serii "Blondynki" - serialu o młodej, atrakcyjnej pani weterynarz, która wierzy, że w ludziach jest więcej dobrego niż złego.

 • "Blondynka": Natalia Rybicka zrezygnowała ze swej wielkiej pasji dla aktorstwa

  Kiedy Natalia Rybicka zgłosiła się na egzaminy wstępne do Akademii Teatralnej, miała już na swoim koncie udział w kilku serialach. - Czasami się śmieję, że właściwie całe dzieciństwo spędziłam na planie. Najpierw był serial "Więzy krwi", potem dostałam propozycję zagrania w "Samym życiu". Nie ma się co oszukiwać - dorastałam na planie, z dziewczynki stałam się kobietą pod okiem reżyserów...

 • Serial traci widzów

  Czwartą serię popularnego amerykańskiego serialu "Skazany na śmierć" oglądało w Polsacie średnio 2,32 mln widzów. To słaby wynik biorąc pod uwagę, że pierwszy sezon gromadził przed telewizorami aż 4,58 mln widzów

 • Joanna Moro jako "Blondynka"!

  Aktorka Joanna Moro zastąpi Julię Pietruchę w serialu "Blondynka". TVP oficjalnie potwierdziła tę informację. Zdjęcia do kolejnej edycji serialu rozpoczną się jeszcze w maju.

 • Małgorzata Ohme z autorskim programem w TLC

  Małgorzata Ohme poprowadzi autorski program "Okiem Ohme" w stacji TLC. Dla znanej psycholog to już drugi w ostatnim czasie projekt, którego jest gospodynią. Rok temu była prowadzącą "Życia od kuchni" w stacji TVP2. Gwiazda, porównywana często do Małgorzaty Rozenek, przyznaje, że to dla niej komplement, jednak robi zupełnie inne rzeczy, związane przede wszystkim ze swoim zawodem.

 • "Blondynka": Magda Schejbal z nową energią powraca do pracy

  ..."Przepis na życie" i "Blondynka" - to seriale, w których Magda Schejbal zagości na dłużej, a jej serialowe role zdołają namieszać w życiu bohaterów. Jak zapewnia aktorka wróciła do pracy z nową energią, która bardzo jej się przyda, bo nadchodzące miesiące będą pracowite.

 • Przeciętny start "Tańca z gwiazdami". Reszta jeszcze gorzej

  Ponad 3,3 mln widzów oglądało pierwszy odcinek nowej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Nie jest to wynik oszałamiający, ale i tak robi wrażenie na tle bardzo słabo radzącej sobie konkurencji.