• Informacje na temat:

  blondynka sezon 2

Artykuły na temat: blondynka sezon 2
 • "Blondynka": Sezon 7. od 2 grudnia w TVP1

  Nowy, siódmy sezon "Blondynki" startuje już w niedzielę, 2 grudnia o godz. 20:15 w TVP1. W tytułowej roli nadal możemy oglądać Natalię Rybicką.

 • "Rolnik szuka żony": Jak to się robi na świecie?

  W Polsce program "Rolnik szuka żony" okazał się hitem jesieni - co niedzielę przed telewizorami zasiadało ok. 4 mln widzów. Nie powinno to dziwić, jeśli spojrzy się na popularność show w innych krajach.

 • "Blondynka": Spotkanie z gwiazdami 3. serii "Blondynki"

  Z okazji zbliżającej się premiery nowego sezonu "Blondynki" gwiazdy serialu spotkały się z przedstawicielami mediów na konferencji prasowej, którą poprzedziła emisja 1. odcinka 3. serii opowieści(...) Moro, która w głównej roli w "Blondynce" zastąpiła grającą Sylwię przez 2 sezony Julię Pietruchę. - Joasia jest świetną aktorką i fantastyczną dziewczyną. Współpraca z nią to po prostu przyjemność...

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

 • "Blondynka": Związek Sylwii i Krisa stanie się bardzo poważny!

  ..., w 2. sezonie zastąpił go Tomasz Borkowski.  

 • Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu "Blondynki"

  Ruszyły zdjęcia na planie drugiego sezonu serialu "Blondynka". Od 9 czerwca (godz. 12.45), w każdą niedzielę, TVP1 przypomni odcinki pierwszej części serialu o losach pani weterynarz.

 • "Przyjaciółki": Startuje 9. sezon! Zobacz, co wydarzy się w pierwszym odcinku

  Dziewiąta seria „Przyjaciółek” to czas nowych wyzwań w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji. Czy Paweł zostanie szefem Anki? Zuza przypadkowo odkryje, że Jerzy związał się z Agatą. Patrycja i Michał planują romantyczny weekend. Co jeszcze wydarzy się w pierwszym odcinku nowego sezonu przebojowych "Przyjaciółek"? Przekonamy się już w czwartek - 2 marca!

 • Julia Pietrucha znów zagra... "Blondynkę"

  Fani emitowanej w TVP1 w 2010 roku "Blondynki" - z Julią Pietruchą w roli Sylwii Kobus - mają powody do zadowolenia. Powstanie kolejny sezon serialu!

 • 2. sezon "Galerii" już w październiku!

  ...blondynka rozkwasi nos damskiemu bokserowi i zdecyduje wynieść się z domu. Może znajdzie w końcu szczęście u boku Pawła (Maciej Wojdyła)? Dworak szantażowany przez Mirę (Marta Zięba), weźmie 100(...) z kluczowych postaci, znana z pierwszej serii, zginie na początku drugiego sezonu. Kto to będzie?

 • "M jak miłość" już od 3 września

  Pierwszy pocałunek, pierwsze spotkanie i powrót pięknej blondynki? Rusza kolejny sezon "M jak miłość"! Premierowy, 508. odcinek serial u Program 2 TVP wyemituje już 3 września.

Zdjęcia na temat: blondynka sezon 2
Dyskusje na temat: blondynka sezon 2
 • Re: "Blondynka": Sezon 7. od 2 grudnia w TVP1

  zdecydowanie 28-letnia Natalia Rybicka lepsza w roli 27 -letniej Sylwii Kubus w serialu Blondynka

 • Re: Wielkie finały waszych ulubionych seriali

  Blondynka jest bardzo fainy serial ten 2 sezon to super, prosze kontinuowacz i niech Sylvia zostanie z Kris,on morze wrocic do Majakow, ten sezon jest naprawde dobry, Prawo Agaty tez jest naprawde dobry niech Marek i Agata nareszcie beda razem, ja bardzo lubie Polskie seriali mimo tego ze mieszkam w Kanadzie a sie urodzilam w slicnej Brasily, ale rodzice nauczyli mnie po Polsku a teraz seriali