• Informacje na temat:

  blue zespół

Artykuły na temat: blue zespół
 • Paweł Rurak-Sokal i Tatiana Okupnik: Muzyk Blue Cafe opowiedział o rozstaniu z wokalistką

  Dlaczego drogi Tatiany Okupnik (40 l.) i zespołu Blue Cafe rozeszły się? Gitarzysta grupy Paweł Rurak-Sokal opowiedział o tym w jednym z ostatnich wywiadów.

 • "Must Be The Music": Patsin m Ski Blue i Maria Markiewicz w finale!

  Oskarżenia o plagiat, utalentowane nastolatki, kopiowanie Myslovitz, zakochany raper i urzekający seniorzy - sprawdź, co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Must Be The Musci"!

 • Dominika Gawęda rzuciła Ruraka-Sokala! To koniec Blue Cafe?

  Tabloidy donoszą o kłótniach w zespole Blue Cafe. Czy kolejna wokalistka zdecyduje się odejść z grupy Pawła Ruraka-Sokala (52 l.)?

 • The Black Keys nie przyjadą do Polski

  Amerykański zespół odwołał wszystkie koncerty do 10 marca.

 • Koniec zespołu Blue Cafe?

  Kryzys w szeregach Blue Cafe zaczął się niedługo po odejściu Tatiany Okupnik, która niewątpliwie była największym atutem bandu. Piękna, żywiołowa, w ekspresowym tempie nawiązująca kontakt z publicznością. W zespole nie wytrzymała jednak psychicznie z Pawłem. Odeszła na własne życzenie w szczytowym momencie popularności. ( ZOBACZ ) Teraz zespół jest w przededniu rozwiązania się. Nowej wokalistki...

 • Trupa Trupa: Nowy album wśród ambitnych dziwactw

  Trójmiejska formacja Trupa Trupa zakończyła nagrania trzeciego albumu. Płytę zatytułowaną "Headache" wyda brytyjska oficyna Blue Tapes and X-Ray Records.

 • The Girl In the Blue Mask

  Cooper i jego zespół próbują zatrzymać zabójcę, który okalecza twarze swoich ofiar.

 • Philm w Polsce

  W połowie marca 2015 roku aż trzy koncerty w Polsce zagra Philm, aktualny zespół Dave'a Lombardo, byłego perkusisty Slayera.

 • Blue Cafe nie tęskni za Okupnik

  Rozstanie Tatiany Okupnik z zespołem Blue Cafe musiało być dość burzliwe. Świadczą o tym wypowiedzi lidera zespołu Pawła Ruraka-Sokala, który próbuje dać wszystkim do zrozumienia, że z Dominiką Gawędą wiedzie im się o wiele lepiej.

 • Kensington i UFly razem w Polsce

  Pod koniec stycznia trzy wspólne koncerty w Polsce da holenderska grupa Kensington oraz pochodzący z Poznania zespół UFly. W listopadzie ten sam zestaw koncertował w Holandii.

Wideo na temat: blue zespół
 • Blue Cafe: Płyta dla Dominiki

  Zespół Blue Cafe pracuje nad swoją nową "rewolucyjną" płytą. - To coś, czego do tej pory nie było - mówi Dominika Gawęda. Zobacz wywiad z wokalistką i gitarzystą Pawłem Rurakiem-Sokalem.

 • Code Blue

  Marian jest pielęgniarką, praca w szpitalu niemal zupełnie ją pochłania. Opiekuje się umierającymi, asystuje przy śmierci, czasami ją przyspiesza. W zamian zatrzymuje i kolekcjonuje drobne przedmioty należące do zmarłych pacjentów. Mimo że jest realną postacią, pełni w tej historii rolę metafory, przywodzi na myśl Charona, z uwagą i współczuciem przeprowadzającego ich na drugi brzeg Styksu. Wrażenie potęguje muzyczna klamra, którą stanowi średniowieczna pieśń o Najświętszej Dziewicy,...

 • Paweł Rurak-Sokal o popularności: Artysta nie jest na każde wysranie!

  Mimo że zespół Blue Cafe od kilku lat nie schodzi z czołówki polskich list przebojów, członków grupy nie zobaczymy na czerwonych dywanach czy ściankach. Dlaczego tak się dzieje? Dominika Gawęda(...), metoda "krótkiej kołdry". Blue Cafe ma być tajemnicą i podmiotem pożądania, dlatego się nie pokazujemy. (20m2 Łukasza/x-news)  

 • Blue Jasmine

  Po spektakularnej filmowej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy (zmysłowa Barcelona, romantyczny Paryż i kipiący humorem Rzym), Woody Allen powraca do rodzinnej Ameryki. Jasmine (Cate Blanchett) przywykła do wygodnej egzystencji u boku męża-biznesmena Hala (Alec Baldwin). Do świata luksusowych rezydencji i limuzyn, kolacji w najdroższych restauracjach Nowego Jorku i zakupów w butikach topowych projektantów. Jednak kiedy Hal zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji, a konta...