• Informacje na temat:

  blue zespol z dominika gaweda

Artykuły na temat: blue zespol z dominika gaweda
 • Dominika Gawęda weźmie drugi ślub!

  Jeden z tabloidów dowiedział się, że Dominika Gawęda (32 l.) i jej ukochany zamierzają ślubować jeszcze raz!

 • Kłótnie w zespole Blue Cafe?

  Czy w zespole Blue Cafe dojdzie do kolejnego rozłamu?

 • Dominika Gawęda rzuciła Ruraka-Sokala! To koniec Blue Cafe?

  Tabloidy donoszą o kłótniach w zespole Blue Cafe. Czy kolejna wokalistka zdecyduje się odejść z grupy Pawła Ruraka-Sokala (52 l.)?

 • Blue Cafe: Paweł Rurak-Sokal wyrzucił muzyków z zespołu?

  Zaskakujące doniesienia z obozu Blue Cafe podaje "Super Express".

 • Gawęda: To będzie rewolucja

  Zespół Blue Cafe pracuje nad swoją nową "rewolucyjną" płytą. - To coś, czego do tej pory nie było - mówi Dominika Gawęda . Zobacz wywiad z wokalistką i gitarzystą Pawłem Rurakiem-Sokalem .

 • Opole 2014: Startuje 51. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej (program; kto wystąpi)

  Gala na jubileusz 25-lecia wolnych wyborów, koncert SuperDebiutów z piosenkami Czesława Niemena, kabareton, recitale - Edyty Geppert oraz Ryszarda Rynkowskiego i Jacka Cygana - to atrakcje tegorocznego festiwalu w Opolu. Impreza rozpoczyna się w piątek (6 czerwca).

 • Koniec zespołu Blue Cafe?

  Dominika Gawęda (23 l.), nowa wakalistka zespołu dowodzonego przez Pawła Ruraka-Sokala (46 l.), nie spełniła oczekiwań. Nie wzbudza zachwytu, przez publiczność przyjmowana jest chłodno. "Paweł jest w lekkiej panice. Zastanawia się, co dalej" - zdradza jeden z muzyków.

 • Poezja z letnich list przebojów

  W poszukiwaniu następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego, czy choćby talentów na miarę Katarzyny Nosowskiej, zerknęliśmy na notowania wakacyjnych list przebojów. Okazuje się, że tegoroczne hity lata nie zamykają się w schemacie: ona, on, wielka miłość, szczęśliwa bądź nieszczęśliwa, namiętność i tęsknota...

 • Blue Cafe nie tęskni za Okupnik

  Rozstanie Tatiany Okupnik z zespołem Blue Cafe musiało być dość burzliwe. Świadczą o tym wypowiedzi lidera zespołu Pawła Ruraka-Sokala, który próbuje dać wszystkim do zrozumienia, że z Dominiką Gawędą wiedzie im się o wiele lepiej.

 • Statek szaleńców

  Łódzki zespół Blue Cafe powstał w 1997 roku i wydał jak dotąd trzy albumy: "Fanaberię", "Demi-sec" i "Ovosho". Każda z tych płyt okazywała się Złota, a debiutancka "Fanaberia" nawet Platynowa - sprzedano ponad 90 tysięcy egzemplarzy tego albumu. Z kolei "Ovosho" to ważna płyta dlatego, że po raz pierwszy zaśpiewała na nim Dominika Gawęda, która w 2006 roku zastąpiła pierwszą wokalistkę grupy...

Wideo na temat: blue zespol z dominika gaweda
 • Paweł Rurak-Sokal o popularności: Artysta nie jest na każde wysranie!

  Mimo że zespół Blue Cafe od kilku lat nie schodzi z czołówki polskich list przebojów, członków grupy nie zobaczymy na czerwonych dywanach czy ściankach. Dlaczego tak się dzieje? Dominika Gawęda(...), metoda "krótkiej kołdry". Blue Cafe ma być tajemnicą i podmiotem pożądania, dlatego się nie pokazujemy. (20m2 Łukasza/x-news)  

 • Code Blue

  Marian jest pielęgniarką, praca w szpitalu niemal zupełnie ją pochłania. Opiekuje się umierającymi, asystuje przy śmierci, czasami ją przyspiesza. W zamian zatrzymuje i kolekcjonuje drobne przedmioty należące do zmarłych pacjentów. Mimo że jest realną postacią, pełni w tej historii rolę metafory, przywodzi na myśl Charona, z uwagą i współczuciem przeprowadzającego ich na drugi brzeg Styksu. Wrażenie potęguje muzyczna klamra, którą stanowi średniowieczna pieśń o Najświętszej Dziewicy,...

 • Blue Jasmine

  Po spektakularnej filmowej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy (zmysłowa Barcelona, romantyczny Paryż i kipiący humorem Rzym), Woody Allen powraca do rodzinnej Ameryki. Jasmine (Cate Blanchett) przywykła do wygodnej egzystencji u boku męża-biznesmena Hala (Alec Baldwin). Do świata luksusowych rezydencji i limuzyn, kolacji w najdroższych restauracjach Nowego Jorku i zakupów w butikach topowych projektantów. Jednak kiedy Hal zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji, a konta...