• Informacje na temat:

  błyszczyk

Artykuły na temat: błyszczyk
 • Rozpieszczona Suri Cruise

  ...850 dolarów za torebkę Ferragamo, 635 dolarów za sukienkę, 27 dolarów za błyszczyk Chanel , uśmiech Suri bezcenny. Za resztę Tom Cruise płaci albo złotą, albo platynową kartą.

 • Tom Cruise rozpieszcza córkę

  850 dolarów za torebkę Ferragamo, 635 dolarów za sukienkę, 27 dolarów za błyszczyk Chanel - uśmiech Suri bezcenny. Za resztę Tom Cruise płaci albo złotą, albo platynową kartą.

 • "Na Wspólnej": Zazdrość i podejrzenia

  W samochodzie znajdzie błyszczyk należący do Natalii (Laura Breszka). Danuta zacznie udawać, że jest zazdrosna. Spięty Marek wyjaśni, że na targach podwoził jakąś kobietę. Danuta zauważy jego zdenerwowanie. Gdy po powrocie do domu spostrzeże, że jest wysprzątane na błysk, nabierze podejrzeń, że mąż coś narozrabiał. Zimiński zapewni żonę, że nic złego nie zrobił, tylko bardzo przestraszył się...

 • Wojciechowska: Inna niż większość kobiet

  Czy na krańcu świata myśli się o przypudrowaniu nosa i zaakcentowaniu ust błyszczykiem? Osobą, która zna odpowiedź na to pytanie jest Martyna Wojciechowska, podróżniczka i dziennikarka, która na kobiecość spogląda z perspektywy różnych długości i szerokości geograficznych.

 • "Pierwsza miłość": Ula Dębska stawia na naturalność

  ..."Maluję się zazwyczaj wtedy, kiedy chcę ładniej wyglądać, więc np. na jakieś wieczorne wyjścia. Natomiast, na co dzień raczej unikam kosmetyków, a jeżeli już to używam ich bardzo mało. Nie muszę być do końca umalowana, wystarczy lekkie przypudrowanie, pomadka czy błyszczyk np. w lekko różowym kolorze" - mówi PAP Life aktorka znana m.in. z seriali "Plebania" czy "Pierwsza miłość". Jedynym...

 • Sekret uwodzenia mężczyzn

  Świeżo zaręczona aktorka Carmen Electra zdradza w jednym z amerykańskich magazynów swoje sekrety dotyczące uwodzenia mężczyzn.

 • Jola Rutowicz chwali się, że została gwiazdą w Stanach!

  Celebryta zyskała popularność dzięki programowi "Big Brother". Jej znakiem rozpoznawczym były długie tipsy, błyszczyk i różowy koń. Jakiś czas temu Jola pojawiła się na Wielkiej Gali Liderów Biznesu, co było sporym zaskoczeniem. Nie wiadomo, kto ja tam zaprosił. Sugerowano, że być może kręci się wokół jakiegoś bogatego biznesmena. Teraz Rutowicz znów zaskoczyła. Okazuje się, że celebrytka...

 • Pożądana i rozchwytywana

  Niezaprzeczalne piękno tej hollywoodzkiej gwiazdy uczyniło z niej wzór do naśladowania. Niedawno Demi Moore została twarzą wyjątkowej kolekcji kosmetyków "More by Demi". Jak dba o urodę jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek?

 • Joanna Przetakiewicz wydaje fortunę na kosmetyki do twarzy!

  ...dochodzi błyszczyk marki Dior za ok. 150 zł. To nie koniec rytuałów pielęgnacyjnych projektantki. "Na noc Przetakiewicz aplikuje na twarz drogocenny olejek Dior za bagatela, 1000 zł" - czytamy...

 • Doda: Poznaj jej marzenia!

  "Teraz, kiedy już kupiłam mieszkanie, marzę o lexusie. Chciałabym, żeby był perłowy, miał różową tapicerkę, a na zagłówkach literę D z kryształków Svarowskiego" - tak o niespełnionych (jeszcze) zachciankach opowiada Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka zespołu Virgin.

Zdjęcia na temat: błyszczyk
Dyskusje na temat: błyszczyk