• Informacje na temat:

  blythe danner plotki

Artykuły na temat: blythe danner plotki
 • Gwyneth Paltrow: Drugie dziecko?

  Czy Chris Martin, lider popularnej brytyjskiej grupy Coldplay, i znana amerykańska aktorka Gwyneth Paltrow, wkrótce rzeczywiście zostaną po raz wtóry rodzicami? Kolejny powód do plotek na ten temat dał ostatnio sam Martin, a wcześniej jego teściowa Blythe Danner.

 • Paltrow: Dom za 10 mln dolarów

  Gwyneth Paltrow i jej mąż, muzyk Chris Martin, podjęli decyzję o przeprowadzce do Los Angeles. Nowy dom kosztował gwiazdorską parę 10 milionów dolarów.

Wideo na temat: blythe danner plotki
 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.