• Informacje na temat:

  bo derek aktorka

Artykuły na temat: bo derek aktorka
 • Lexi Rose, bo takie nosiła prawdziwe nazwisko, z branżą porno związała się w marcu 2017 roku, w ciągu kilku miesięcy zyskując ogromną popularność. Derek Hay, właściciel agencji LA Direct Models, określa ją jako "piękną, słodką i łagodną dziewczynę". "Jesteśmy bardzo zasmuceni jej śmiercią, miała zaledwie 20 lat. Nie mieliśmy z nią żadnych problemów. Spotkaliśmy się kilka razy, nie wyglądała na...

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • "Tacy jesteśmy": Gwiazda serialu dołącza do "New Warriors"

  Milana Vayntrub, aktorka znana z roli Sloane w serialu "Tacy jesteśmy", wcieli się w Squirrel Girl, główną bohaterkę "New Warriors".

 • Artyści czy sadyści?

  Muzyka kojarzy nam się w większości przypadków z rzeczami przyjemnymi, chociaż często zdarza nam się wykrzykiwać w złości, że jeżeli jeszcze raz usłyszymy "Włączamy niskie ceny", to nie wytrzymamy i coś komuś zrobimy. W przeszłości okazywało się, że sami artyści dokonywali najgorszych czynów.

 • "House of Cards": Szósty sezon powstał dzięki Robin Wright

  W programie "The Talk" wyemitowanym na antenie stacji CBS aktorka Patricia Clarkson przyznała, że to właśnie dzięki wytrwałości Robin Wright powstał szósty i finałowy sezon serialu "House of Cards".

 • Małgorzata Szumowska o "Body/Ciało"

  5 lutego w Berlinie rozpoczyna się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy, Złotego Niedźwiedzia, ubiega się w tym roku 19 filmów. Polskę reprezentuje "Body/Ciało" - najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej, autorki głośnych i wielokrotnie nagrodzonych na świecie "33 scen z życia", "Sponsoringu" i "W imię...".

 • "Chirurdzy": Sara Ramirez żegna się z serialem!

  Aktorka podziękowała w specjalnym oświadczeniu twórcom i ekipie za wspólną pracę i cudowne lata na planie serialu. "Jestem niezmiernie wdzięczna za to, że mogłam spędzić ostatnie dziesięć lat z moją(...), ku wielkiej rozpaczy fanów Meredith/Dereka z udziału w "Chirurgach" zrezygnował Patrick Dempsey (Derek Shepherd).

 • Michelle Williams: Aktorka w trampkach

  Mimo dopiero 32 lat już trzy razy nominowana była do Oscara. Każdym kolejnym filmem Michelle Williams potwierdza jednak, że Hollywood to nie jej bajka. Z okazji kinowej premiery jej najnowszego obrazu - "Take This Waltz" - przypominamy jej najlepsze ekranowe kreacje.

 • "Zabójcze umysły": Aisha Tyler ponownie w serialu

  Aktorka po raz pierwszy pojawiła się w "Zabójczych umysłach" we wrześniu 2015 roku. Przez kilka odcinków Tyler ("The Archer", "CSI", "Przyjaciele") wcielała się w postać dr Tary Lewis - psycholog(...) (Emily Prentiss), a w premierowym odcinku poznamy nowego bohatera, którego zagra Adam Rodriguez. Aktor zastąpi Shemara Moore'a (Derek Morgan).

 • Emmy 2014: Dla kogo nominacje?

  Mindy Kaling i Carson Daly ogłosili listę nominacji do tegorocznych nagród Emmy. Wielkich zaskoczeń nie ma - szansę na nagrody mają tytuły i artyści doceniani już w poprzednich latach.

Wideo na temat: bo derek aktorka
 • Pani Shepherd...

  Spokojnie to nie kolejna żona Dereka a jego siostra. Dr Amelia Shepherd ( w tej roli Caterina Scorsone) w trzecim odcinku nowej serii przylatuje do brata. Fani "Chirurgów" i "Prywatnej praktyki(...)." - mówi Scorsone dla TVGuide.com. "Pomimo napięć i dramatyzmu relacji Derek-Amelia są członkami tej samej rodziny, więc łączy ich pewna więź. Oczywiście Amelia ma pełno emocji związanych z bratem, ich

 • Notorious

  "MAM DO OPOWIEDZENIA WAŻNĄ HISTORIĘ" - JAK NARODZIŁ SIĘ "NOTORIOUS" Wallace przyszedł na świat 21 maja 1972 roku. Wychowywał się w jednej z najbiedniejszych dzielnic Brooklynu - Bedford Stuysvesant. Dość wcześnie objawił się jego talent - jako nastolatek już nagrywał. Był inteligentny i dobrze się uczył, ale w wieku 17 lat rzucił szkołę i zaczął handlować narkotykami - okoliczni dealerzy nie narzekali na brak gotówki i żyli po królewsku; Christopher też o tym marzył. Narodziny córki jeszcze...

 • Kopciuszek

  "Kopciuszek" to adresowany do całej rodziny film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya, w reżyserii nominowanego do Oscara Kennetha Branagha ("Thor", "Hamlet"), zobaczymy jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę. W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę...

Dyskusje na temat: bo derek aktorka