• Informacje na temat:

  boa

Artykuły na temat: boa
 • Kinga Duda (20 l.), córka Andrzeja Dudy, w mediach chce być postrzegana jako skromna i nieco nieśmiała studentka prawa. W sieci krąży jednak nagranie z szopki noworocznej z 2013 roku, na którym córka kandydata na prezydenta w kusej mini i różowym boa wije się na koledze, by po chwili butem przybijać go do sceny.

 • - Po prostu ruszam w trasę i próbuję się podczas niej dobrze bawić - mówi Interii Bryan Adams, który po świetnie przyjętym koncercie w Krakowie w grudniu 2014 r. błyskawicznie ogłosił kolejny występ w naszym kraju. 28 marca zagra w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu.

 • O czym marzy Eva?

  Natalia Boa Vista w ekipie CSI jest specjalistką od badań DNA. Grająca ją Eva LaRue poza aktorstwem ma wiele talentów. Chciałaby je wykorzystać na planie serialu - jednak nie wydaje się to prawdopodobne. Dlaczego?

 • Muzyczna sensacja z Korei

  BoA to pseudonim koreańskiej piosenkarki, która okazała się być najpopularniejszą artystką na świecie w poprzednim tygodniu.

 • Płazy i gryzonie

  Posterunkowy opowiada Ance o włamaniu do pobliskiego sklepu zoologicznego. Od rana policjant biega po okolicy, zbierając z trawników różne zwierzątka. Wciąż jednak nie udało mu się odnaleźć trzymetrowego węża boa. Tymczasem Eliza i Zosia trzymają w swoim pokoju pod łóżkiem dziwne pudełko.

 • Gusttavo Lima: Następca Michela Teló?

  Opadł już nieco szał wokół przeboju "Ai Se Tu Pego" brazylijskiego przystojniaka Michela Teló. W jego ślady idzie właśnie Gusttavo Lima z piosenką "Balada boa (Tche tcherer)".

 • CSI: Kryminalne zagadki Miami

  Szef ekipy śledczej, Horatio Caine (David Caruso), poszukuje morderców grasujących na południu Florydy. Wśród jego podwładnych są specjalistka z dziedziny balistyki Calleigh Duquesne (Emily Procter), a także ekspert od strategii działań w terenie Ryan Wolfe (Jonathan Togo), zajmująca się badaniami DNA Natalia Boa Vista (Eva La Rue) oraz detektywi Eric Delko (Adam Rodriguez) i Frank Tripp (Rex...

 • "Top Model": Nietypowa sesja

  Pobudka w domu "Top Model", poranna kawa i czas na kolejne zadanie. Tym razem dziewczyny pod okiem Martyny Wojciechowskiej uczyły się jak dobrze wypaść przed kamerą. Tylko na pozór było to łatwe, bo w czasie odpowiedzi na "trudne pytania" ich uwagę skutecznie rozpraszał trzymany na rękach wąż boa, legwan lub skorpion. Kto poradził sobie najlepiej z tym zadaniem?

 • Rozwiązanie konkursu "Być jak Bodo"

  Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni mnogością odpowiedzi, które przyszły na konkurs, a także zaangażowaniem naszych uczestników. Decyzja nie była łatwa, ale udało nam się wytypować nagrodzoną dziesiątkę! W skład 10 zestawów nagród wchodzą: czarny melonik, czerwone boa, kartka z autografami aktorów i książka "Bodo i jego burzliwe romanse". Wygrywają: Kinga Mrozik Sylwia Kuras Magdalena...

 • Szczepkowska w Bajce

  Premierę spektaklu "Joanna Szczepkowska kontra fortepian" zaplanowano na środę, 16 marca, w warszawskim Kino-Teatrze Bajka. Na przedstawienie składają się piosenki i monologi Szczepkowskiej.

Zdjęcia na temat: boa
Wideo na temat: boa
 • Kinga Duda tańczy i śpiewa

  W sieci krąży jednak nagranie z szopki noworocznej z 2013 roku, na którym Kinga Duda, córka prezydenta, w kusej mini i różowym boa wije się na koledze, by po chwili butem przybijać go do sceny.

Dyskusje na temat: boa