• Informacje na temat:

  bob dylan plotki

Artykuły na temat: bob dylan plotki
 • "Na dobre i na złe": Doktor Latoszek w kinach! Jako kowboj, Rambo i... rockman

  .... Prywatnie sam świetnie gra na gitarze i też śnił o rockowej karierze.  Kiedyś marzyło mu się nawet założenie własnego zespołu muzycznego. Chciał być Bobem Dylanem. Czy w komedii "Wkręceni 2" Bartosz(...) Żmudę Trzebiatowską, Katarzynę Cichopek, Magdalenę Lamparską, Annę Muchę, Leszka Lichota i Filipa Bobka. Główny bohater - znany z pierwszej części Szyja (Paweł Domagała) - zupełnie przez przypadek...

 • Del Shannon: Ostatnie chwile autora "Runaway"

  25 lat temu, 8 lutego 1990 roku strzałem w głowę życie odebrał sobie Del Shannon, amerykański wokalista i kompozytor pamiętany z wielkiego przeboju "Runaway".

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  - Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation Army".

 • Czy Chiny pozwolą na koncerty legendy?

  Chiny rozważają prośbę Boba Dylana o zgodę na trasę koncertową w tym kraju. W zeszłym roku występy legendarnego barda w Pekinie i Szanghaju zostały odwołane.

 • Będzie się działo!

  Bob Dylan, Eminem, Green Day, Lil Wayne, The Black Eyead Peas, 50 Cent - prezentujemy najważniejsze światowe premiery płytowe najabliższych tygodni.

 • Żywa legenda, którą uznano za zmarłą

  Amerykański muzyk Sixto Rodriguez nagrał dwie płyty i słuch o nim zaginął. Uznano go za zmarłego. Tymczasem w RPA był idolem i symbolem sprzeciwu wobec niesprawiedliwości. O losach artysty opowiada film "Sugar Man", który 22 lutego trafi do polskich kin.

 • Najfajniejsi ludzie na świecie

  Alex Turner z grupy Arctic Monkeys, obwołanej przez brytyjską prasę nową gwiazdą sceny niezależnej, zwyciężył w plebiscycie na "najfajniejszą osobę na świecie". Listę opublikował tygodnik "New Musical Express", specjalizujący się w lansowaniu kolejnych objawień.

 • Recenzja Neil Young "A Letter Home": Miś z okienka, Neil z budki...

  Na swoim trzydziestym piątym albumie Neil Young odcina się (przynajmniej) na chwilę od swoich ostatnich, długaśnych, psychodelicznych, a zarazem bardzo smacznych dokonań i nagrywa covery. Kolegów po fachu.

 • Supergrupy: Od CSNY do TCV

  Do sklepów trafił album formacji Them Crooked Vultures, kolejnej gitarowej supergrupy. Poniżej przedstawiamy najsłynniejsze rockowe i alternatywne projekty stworzone przez uznanych artystów, którzy z różnych powodów postanowili spróbować sił w muzycznych "dream teamach".

 • Guns N'Roses: To tylko złudzenie

  Każdy chciałby mieć takie tytułowe "złudzenia", jakie miała grupa Guns N'Roses wydając w połowie września 1991 roku dwuczęściowy album "Use Your Illusion". Płyty zadebiutowały na szczycie listy "Billboardu" i po dziś dzień pozostają szczytowym osiągnięciem rock'n'rollowej ekipy.

Wideo na temat: bob dylan plotki
 • Unforgettable: Zapisane w pamięci

  Gwiazdą "Unforgettable" jest Poppy Montgomery, która wciela się w postać Carrie Wells, enigmatycznej byłej detektyw o przedziwnej zdolności. Otóż w jej pamięć zapisuje się szczegółowo absolutnie wszystko: każde miejsce, każda rozmowa, każdy moment radości i rozpaczy. Nie dlatego, że wszystko pamięta, ale dlatego, że nie umie zapomnieć niczego oprócz szczegółów z dnia, kiedy zamordowano jej siostrę, wiele lat temu. Od tamtej pory Carrie stara się odciąć od przeszłości, ale los podczas...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.