• Informacje na temat:

  bob geldof piosenkarz

Artykuły na temat: bob geldof piosenkarz
 • Mąż modelki chce rozwodu

  Maxwell Drummey i Peaches Geldof od ponad dwóch lat żyją w separacji. Dopiero teraz mąż modelki złożył wniosek rozwodowy.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Krytyka "Live Earth"

  Bob Geldof, rockman znany bardziej ze swej spektakularnej działalności charytatywnej, niezbyt pochlebnie wyraził się o nadchodzącej serii koncertów "Live Earth".

 • Zapłakany Robbie Williams

  Podczas nagrywania nowej wersji utworu "Do They Know It's Christmas?" Robbie Williams popłakał się ze wzruszenia śpiewając swoją partię utworu. Singel z piosenką ukaże się w sklepach w poniedziałek, 29 listopada.

 • Córki weteranów rocka nago

  Córki rockmanów zdecydowały się na odważną sesję fotograficzną. Autorem zdjęć będzie Bryan Adams!

 • Nostalgiczny szarlatan

  The Magnetic Fields "Realism", Warner

 • Biografia Collinsa na DVD

  Już wkrótce na DVD ukaże się dokumentalny film prezentujący sylwetkę Phila Collinsa. Premiera obrazu nakręconego przez telewizję BBC planowana jest na 20 maja.

 • Michael Hutchence: Samobójstwo czy wypadek?

  Dokładnie 15 lat temu (22 listopada 1997 roku) wokalista Michael Hutchence z zespołu INXS został znaleziony martwy w jednym z pokojów hotelowych w Sydney. Choć według oficjalnych ustaleń policji artysta popełnił samobójstwo, przyczyny śmierci do dziś budzą wątpliwości.

 • MTV EMA: Poznaj zwycięzców!

  Z czwartku na piątek (3-4 listopada) w Lizbonie zakończyła się ceremonia rozdania nagród MTV Europe Music Awards. Specjalny wysłannik portalu INTERIA.PL bezpośrednio ze stolicy Portugalii relacjonował to, co działo się za kulisami tej największej europejskiej imprezy muzycznej.

 • Świąteczne przeboje w RMF FM

  W poniedziałek, 26 grudnia, o godzinie 19.00, radio RMF FM przedstawi największe świąteczne przeboje, na które głosowaliście niedawno w ankiecie portalu INTERIA.PL. Przypomnijmy, że bezapelacyjnie zwyciężył nieśmiertelny utwór "Last Christmas" grupy Wham!, który otrzymał aż 40 procent głosów! Teledysk do tego nagrania możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL.

Wideo na temat: bob geldof piosenkarz
 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

 • Gra dla dwojga

  Oficer CIA Claire Stenwick (Roberts) i agent MI6 Ray Koval (Owen) jakiś czas temu zrezygnowali z pracy w służbach wywiadowczych na rzecz dużo bardziej intratnych stanowisk w szeregach międzynarodowych firm. Ich zadanie? Zdobycie informacji o produkcie, który przyniesie fortunę tej korporacji, która opatentuje go jako pierwsza. W tej grze chodzi o wielkie pieniądze, a wojna między firmami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny. Roberts i Owen tym razem wcielili się w role korporacyjnych...

 • Opowieść wigilijna

  Londyn, lata czterdzieste XIX wieku. Stary, bardzo skąpy, oschły i źle nastawiony do ludzi kupiec Ebenezer Scrooge dzień Wigilii Bożego Narodzenia spędza w swym sklepie. Oddaje się ulubionemu zajęciu - podliczaniu zysków. Niespodziewanie odwiedza go duch byłego wspólnika, Marleya. Zjawa przestrzega go przed kontynuowaniem skrajnie egoistycznego stylu życia. Zapowiada także przybycie trzech kolejnych duchów, które pomogą Scrooge'owi zrozumieć prawdziwy sens ludzkiej egzystencji. Ta...