• Informacje na temat:

  bob hope komik

Artykuły na temat: bob hope komik
 • Wielkie pożegnanie Boba Hope'a

  W kościele pod wezwaniem świętego Karola w North Hollywood odbyła się msza żałobna za duszę Boba Hope'a. Hołd zmarłemu miesiąc temu wybitnemu aktorowi scenicznemu, radio wemu, telewizyjnemu i kinowemu, oddały tłumy przedstawicieli nie tylko świata rozrywki. Przed uroczystością słynne postacie dzieliły się wspomnieniami i refleksjami na temat wielkiego nieobecnego.

 • Hollywood wspomina Boba Hope'a

  Po odejściu Boba Hope'a, który zmarł w niedzielę, 27 lipca, w "Fabryce Snów" zapanowała żałoba. Współpracownicy komika dzielą się wspomnieniami z różnych okresów jego kariery. Na koniec sierpnia zaplanowano już specjalne uroczystości żałobne z udziałem rodziny, przyjaciół i członków społeczności przemysłu rozrywkowego.

 • Port lotniczy Boba Hope'a

  Zmarły w lecie bieżącego roku słynny amerykański komik Bob Hope doczekał się dość nietypowego hołdu. Jego imieniem nazwano mianowicie... jedno z lotnisk w Los Angeles. W ceremonii nadania placówce nowej nazwy uczestniczyli członkowie rodziny jednego z najbardziej ukochanych artystów Ameryki.

 • Spadła oglądalność Oscarów

  Nieco ponad 37 milionów Amerykanów obejrzało 83. galę wręczenia Oscarów na antenie stacji ABC - to o 10% mniej telewidzów, niż w ubiegłym roku.

 • Franco i Hathaway zawiedli?

  Próba odmłodzenia prowadzących oscarową galę nie zakończyła się sukcesem. Według pierwszych opinii, aktorzy James Franco i Anne Hathaway, nie dorównali starszym poprzednikom.

Wideo na temat: bob hope komik
 • Dwoje do poprawki

  Film opowiada on o parze, która po 30 latach małżeństwa postanawia spędzić intensywny weekend z doradcą, co ma pomóc im zadecydować o przyszłości związku.

 • Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują

  Dokument o Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze. Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce, gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem? Gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupują komiksy na oczach zachwyconych fanów? Witamy na Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze! To, co zaczęło się w 1970 roku jako skromny...

 • Genua. Włoskie lato

  "Genua. Włoskie lato" w reżyserii znakomitego Michaela Winterbottoma, to chwytająca za serce, ale i cierpka opowieść o miłości i sile przebaczenia. Twórca za swoją najnowszą produkcję został uhonorowany nagrodą w kategorii "Najlepszy Reżyser" na ubiegłorocznym Festiwalu w San Sebastian. Joe (w tej roli doskonały Colin Firth) razem z córkami, Kelly (piękna Willa Holland) i Mary (utalentowana Perla Haney-Jardine) postanawia rozpocząć nowe życie. Cała trójka przeprowadza się do urokliwej,...