• Informacje na temat:

  bob hoskins aktor

Artykuły na temat: bob hoskins aktor
 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...1 i 2 listopada to czas, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich zmarłych. To także czas refleksji nad przemijaniem. Zobaczcie, kogo zabrakło w aktorskim świecie, z kim musieliśmy pożegnać się na zawsze...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Nie zmarnował ani jednej minuty swojego życia

  Brytyjski aktor najbardziej znany jest z ról w filmach: "Kabaret", "Trzej muszkieterowie" i "Jezus z Nazaretu" oraz serialu "Tajemnice Sahary". Wystąpił również w roli polskiego artysty-emigranta w produkcji Jerzego Skolimowskiego "Sukces jest najlepszą zemstą". Można też było go zobaczyć w trzech filmach o Austinie Powersie - agencie specjalnej troski.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Bob Hoskins nie żyje

  Znany angielski aktor Bob Hoskins zmarł w środę, 30 kwietnia, na zapalenie płuc. Miał 71 lat.

 • Po raz pierwszy w polskim filmie główną rolę zagra hollywoodzki aktor. Bob Hoskins, znany przede wszystkim z ról w filmach "Super Mario Bros", "Kto wrobił królika Roggera" oraz "Mona Lisa", wystąpi w obrazie "Tam, gdzie żyją Eskimosi". Film powstanie na podstawie scenariusza Roberta Bruttera i Tomasza Wiszniewskiego, który zasiądzie również na fotelu reżysera.

 • Hoskins w sequelu "Królika Rogera"

  Bob Hoskins wystąpi w sequelu hitu z 1988 roku - "Kto wrobił królika Rogera?". Aktor jest jednak sceptyczny, jeśli chodzi o pełną animację najnowszego filmu.

 • Bob Hoskins chory na Parkinsona

  69-letni brytyjski aktor Bob Hoskins ("Kto wrobił królika Rogera", "Hook") kończy karierę zawodową, ponieważ zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona. Poinformowali o tym w środę, 8 sierpnia, jego przedstawiciele w Londynie.

 • McDowell i zabójczy wirus

  Malcolm McDowell ( "Mechaniczna pomarańcza" ) dołączył do obsady thrillera s-f "Doomsday". Na planie aktor spotka się m.in. z Bobem Hoskinsem ( "Człowiek Pies" ).

 • Będzie "Długi Wielki Piątek 2"?

  Angielski piosenkarz i aktor Luke Goss ( "Blade - Wieczny łowca II" ) ujawnił, że zaproponowano mu rolę w kontynuacji filmu "Długi Wielki Piątek". Co więcej, zdaniem Gossa w obsadzie pojawią się aktorzy oryginału: Bob Hoskins ( "Mona Lisa" , "Pokojówka na Manhattanie" ), Helen Mirren ( "Gosford Park" ) i Pierce Brosnan ( "Śmierć nadejdzie jutro" ). Akcja sequela ma zostać podjęta w momencie

Zdjęcia na temat: bob hoskins aktor