• Informacje na temat:

  bobby brown mąż

Artykuły na temat: bobby brown mąż
 • Bobbi Kristina Brown leży w śpiączce!

  Córka Whitney Houston, Bobbi Kristina Brown (21 l.), najprawdopoodbniej ma poważnie uszkodzony mózg!

 • Córka Whitney Houston wciąż walczy o życie

  "Bobbi Kristina walczy o życie otoczona przez członków najbliższej rodziny" - głosi najnowsze oświadczenie o stanie zdrowia 21-letniej córki zmarłej w lutym 2012 r. piosenkarki Whitney Houston.

 • Bobby Brown: Nigdy nie zraniłem Whitney!

  Po szczerym wywiadzie w amerykańskim programie "The Oprah Winfrey Show", w którym piosenkarka Whitney Houston opowiedziała o swoim burzliwym małżeństwie z Bobbym Brownem, były mąż gwiazdy postanowił przedstawić prasie swoją wersję zdarzeń.

 • Córka Whitney Houston o krok od śmierci

  Bobbi Kristina, córka zmarłej w lutym 2012 r. piosenkarki Whitney Houston, o mało nie utopiłaby się w wannie - tak jak jej mama.

 • Były mąż Houston żeni się

  Amerykański wokalista R&B Bobby Brown , były mąż Whitney Houston , wkrótce znów stanie na ślubnym kobiercu. 41-letni muzyk oświadczył się w piątek swojej partnerce, menedżerce Alicii Etheridge, podczas corocznego festiwalu Funk Fest w Jacksonville na Florydzie.

 • Bobby Brown za kratkami

  Bobby Brown, wokalista i mąż Whitney Houston, ponownie trafił do aresztu. Policja odciągnęła go od stołu, przy którym w piątkowy wieczór (22.08) spożywał kolację razem ze swą małżonką. Zarzuca się mu naruszenie warunków nadzoru sądowego.

 • Po pogrzebie Whitney tańczył na stole

  Piosenkarz Bobby Brown, były mąż Whitney Houston, po pogrzebie piosenkarki poleciał do Connecticut, gdzie najpierw dał koncert w kasynie Mohegan Sun, potem imprezował do rana, tańcząc na stole.

 • Bobby Brown (prawie) wolny

  Po siedmiu dniach spędzonych w areszcie, Bobby Brown znów może cieszyć się względną wolnością. Za przestępstwa drogowe i posiadanie marihuany sąd wymierzył mu dość łagodną karę - wokalista musi zapłacić niecałe półtora tysiąca dolarów grzywny, posiedzieć przez dwa miesiące w domu i popracować za darmo na rzecz lokalnej społeczności.

 • Wzięła ślub, żeby zataić, że jest biseksualna?

  Whitney Houston - poślubiła Bobby'ego Browna, aby ukrócić spekulacje na temat jej biseksualizmu - tak przynajmniej twierdzi... jej były mąż.

 • Bobby Brown aresztowany

  Bobby Brown, amerykański wokalista i mąż Whitney Houston, został aresztowany w środę na lotnisku Newark, w New Jersey. Przyczyną zatrzymania było złamanie zaleceń dotyczących jego wcześniejszego warunkowego zwolnienia. Odmówiono mu zwolnienia za kaucją i musiał spędzić noc w więzieniu na Florydzie.

Zdjęcia na temat: bobby brown mąż
Wideo na temat: bobby brown mąż
 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...