• Informacje na temat:

  bobby brown maz houston

Artykuły na temat: bobby brown maz houston
 • Bobbi Kristina Brown leży w śpiączce!

  Córka Whitney Houston, Bobbi Kristina Brown (21 l.), najprawdopoodbniej ma poważnie uszkodzony mózg!

 • Córka Whitney Houston wciąż walczy o życie

  "Bobbi Kristina walczy o życie otoczona przez członków najbliższej rodziny" - głosi najnowsze oświadczenie o stanie zdrowia 21-letniej córki zmarłej w lutym 2012 r. piosenkarki Whitney Houston.

 • Bobby Brown: Nigdy nie zraniłem Whitney!

  Po szczerym wywiadzie w amerykańskim programie "The Oprah Winfrey Show", w którym piosenkarka Whitney Houston opowiedziała o swoim burzliwym małżeństwie z Bobbym Brownem, były mąż gwiazdy postanowił przedstawić prasie swoją wersję zdarzeń.

 • Córka Whitney Houston o krok od śmierci

  Bobbi Kristina, córka zmarłej w lutym 2012 r. piosenkarki Whitney Houston, o mało nie utopiłaby się w wannie - tak jak jej mama.

 • Szokujące wyznanie brata Whitney Houston

  ...​Brat Whitney Houston, Michael, wyznał, że to on jest winny uzależnienia swojej sławnej siostry od kokainy. "Czuję się odpowiedzialny za to, że pozwoliłem, by to wszystko zaszło tak daleko" - powiedział roztrzęsiony.

 • Bobby Brown za kratkami

  Bobby Brown, wokalista i mąż Whitney Houston, ponownie trafił do aresztu. Policja odciągnęła go od stołu, przy którym w piątkowy wieczór (22.08) spożywał kolację razem ze swą małżonką. Zarzuca się mu naruszenie warunków nadzoru sądowego.

 • Były mąż Houston żeni się

  Amerykański wokalista R&B Bobby Brown , były mąż Whitney Houston , wkrótce znów stanie na ślubnym kobiercu. 41-letni muzyk oświadczył się w piątek swojej partnerce, menedżerce Alicii Etheridge, podczas corocznego festiwalu Funk Fest w Jacksonville na Florydzie.

 • Bobby Brown znów żonaty

  Eks-mąż zmarłej w tym roku Whistney Houston znów stanął na ślubnym kobiercu.

 • Szczegóły testamentu Whitney Houston

  Houston. Co ciekawe, na nic nie może liczyć Bobby Brown, mąż artystki, z którym łączył ją burzliwy i toksyczny związek. Choć złośliwi śmieją się, że niewiele stracił, ponieważ wiadomo, że gwiazda od(...)Jak donosi "Huffington Post", cały spadek po Houston trafi w ręce 19-letniej Bobbi Kristiny, jedynej córki wokalistki. Majątek Whitney zostanie ulokowany w funduszu powierniczym. Pieniądze będą Bobbi...

 • Bobby Brown aresztowany

  Bobby Brown, amerykański wokalista i mąż Whitney Houston, został aresztowany w środę na lotnisku Newark, w New Jersey. Przyczyną zatrzymania było złamanie zaleceń dotyczących jego wcześniejszego warunkowego zwolnienia. Odmówiono mu zwolnienia za kaucją i musiał spędzić noc w więzieniu na Florydzie.

Wideo na temat: bobby brown maz houston
 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.