• Informacje na temat:

  bobby farrell

Artykuły na temat: bobby farrell
 • Znamy przyczynę śmierci gwiazdora

  Przyczyną śmierci wokalisty Boney M, Bobby'ego Farrella , była choroba serca - poinformował rosyjski śledczy. Ciało Farrella zostało znalezione 30 grudnia w hotelowym pokoju w Petersburgu.

 • Nowe projekty Colina Farrella

  Irlandzki aktor Colin Farrell, bohater takich filmów jak : "Raport mniejszości" , "Wojna Harta" i ostatnio głośnego thrillera "Phone Booth", przygotowuje sie do realizacji kolejnych dwóch projektów. W 2003 roku aktor ma wystapić w obrazach "The Jacket" i "Home at the End of the World".

 • Wokalista Boney M. nie żyje

  W czwartek (30 grudnia) w St. Petersburgu zmarł Roberto "Bobby" Alfonso Farrell, tancerz i frontman znany z zespołu Boney M. Artysta miał 61 lat.

 • Dlaczego zmarł wokalista Boney M?

  Przyczyną śmierci wokalisty Boney M, Bobby'ego Farrella była choroba serca, poinformował w środę (5 stycznia) rosyjski śledczy. Ciało Farrella zostało znalezione 30 grudnia w hotelowym pokoju w Petersburgu.

 • Sherlock Holmes na wesoło

  Pod egidą firmy Columbia Pictures powstają nowa, komediowa wersja przygód Sherlocka Holmesa. Film nie ma jeszcze tytułu, ale znane są już nazwiska głównych aktorów. W Holmesa wcieli się Sacha Baron Cohen ("Borat"), zaś partnerować - jako doktor Watson - będzie mu Will Ferrell ("Ostrza chwały").

 • Michelle Rodriguez przejmuje kontrolę

  Michelle Rodriguez ( "Szybcy i wściekli" , "Resident Evil" ) dołączy do obsady filmu "Control". Na planie tego projektu spotka Willema Dafoe ( "Auto Focus" ) i Matta Dillona ( "O czym marzą faceci" ). Aktorka wcieli się w ukochaną mordercy, który poddał się niecodziennej terapii modyfikującej ludzkie zachowanie.

 • Boney M. klubowo

  "Barbra Streisand - Boney M. goes Club" to tytuł płyty z remiksami przebojów tanecznej grupy Boney M.

 • Oni odeszli. Wspominamy zmarłych związanych z muzyką

  Nagła śmierć Amy Winehouse, odejścia Karin Stanek, Macieja Zembatego czy perkusisty Piotra "Stopy" Żyżylewicza - świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy stał się uboższy o wiele cenionych postaci. Wspominamy nie tylko muzyków, lecz również promotorów, producentów czy dziennikarzy.

 • Ostatni film Heatha Ledgera

  Brytyjski laureat prestiżowych festiwali "Głód", określany jako skrzyżowanie "Matriksa" i "Zmierzchu"- "Daybreakers" oraz ostatni film Heatha Ledgera "Parnassus" trafiają w piątek na ekrany naszych kin. Premierową stawkę uzupełniają dwa rozrywkowe obrazy: polskie "Ciacho" i amerykańskie "Wszyscy mają się dobrze".

Wideo na temat: bobby farrell
 • Głupi i głupszy bardziej

  Najbardziej nierozgarnięty duet od czasów Flipa i Flapa ponownie w akcji. Choć minęło już trochę czasu od ich ostatniej przygody, nadal stanowią parę półgłówków pakujących się we wszystkie możliwe tarapaty. 20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Teraz ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry'ego, od której mogliby pozyskać dla...

 • Postrach nocy 3D

  Życie nastoletniego Charleya Brewstera w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą, gdy do domu obok wprowadza się Jerry. Jerry to z pozoru świetny facet, w którym jest jednak coś niepokojącego. Jedynie Charley zdaje się to zauważać... Pozostali, wliczając w to matkę Charleya, nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Nastolatek dochodzi w końcu do wniosku, że Jerry jest wampirem! Chłopak na własną rękę...

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.