• Informacje na temat:

  bobek u majewskiego

Artykuły na temat: bobek u majewskiego
 • "Singielka": Święta Filipa Bobka

  Filip Bobek zdradził nam, co się wydarzy u Mikołaja, jego serialowej postaci. Wiemy też, dlaczego ciągnie go do Skandynawii i jaki zapach kojarzy mu się ze świętami.

 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".

 • "Hotel 52": Przystojniak się żeni, czyli jesienne finały sezonów!

  ...i Krzysztof Stelmaszyk). Przez niesnaski rodzinne, narzeczeni odwołują uroczystość. Z nieoczekiwanego zrządzenia losu postanawia skorzystać Tomasz (Filip Bobek). Zwołuje cały personel do kantyny...

 • Telekamery od kuchni

  W poniedziałek, 7 lutego, poznamy laureatów 14. Telekamer "Tele Tygodnia". Z tej okazji prezentujemy garść telekamerowych ciekawostek.

 • Wielkie finały waszych ulubionych seriali

  .... Jednak to zadanie utrudni mu Tomasz (Filip Bobek), który wykorzysta zaistniałą sytuację w hotelu i podczas spotkania całego personelu po raz drugi oświadczy się Sarze! Przyparta do muru ukochana...

 • Ostatni dzień głosowania!

  Dzisiaj ostatni dzień głosowania w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Jeszcze tylko do północy możecie oddać głos na swoje ulubione telewizyjne gwiazdy. Uwaga - są nagrody do wygrania!

 • Szuflada pełna mężczyzn na miarę

  Majewskiego "Figo Fago"), dzięki czemu nigdy nie powinęła mu się noga i nie wpadł do szuflady z napisem "amant polski". Gorzej z tym u cieszącego się ogromną sympatią pań Filipem Bobkiem. Po ogromnym sukcesie(...) się w szufladzie Po zagraniu w "BrzydUli" Filip Bobek trafił na plan "Klubu Szalonych Dziewic", gdzie zagrał… amanta Dawida. "Przyjmując rolę i wiedząc z góry, że będzie to 235 odcinków, ma się...

 • Gdynia 2004: Szczegóły

  Tegoroczny XXIX Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 13-18 września. Na czele jury konkursu głównego zasiądzie Jerzy Stuhr ( "Pogoda na jutro" ). Szefem jurorów oceniających produkcje niezależne będzie Łukasz Barczyk ("Patrzę na ciebie Marysiu"). W obu konkursach zostanie pokazanych łącznie 40 nowych filmów.

 • Te seriale jesienią skradną wasze serca!

  ..., Filip Bobek, Piotr Rogucki oraz Przemysław Sadowski.      Serialowy rozkład jazdy na jesień 2013 "Komisarz Alex" (4. sezon) - 31.08 Śliczna Malina rozkocha w sobie Aleksa, a dziewczyna...

 • Telekamery: Poznajmy nominowanych!

  Joanna Brodzik czy Julia Kamińska? Cezary Żak czy Jan Wieczorkowski? Budka Suflera czy Ewa Farna? 25 stycznia poznamy laureatów plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia" 2010.

Dyskusje na temat: bobek u majewskiego
 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  Jestem zauroczona przystojniakiem i zachwycona jego aktorstwem od kiedy przeczytał u Majewskiego instrukcję gaśnicy. Starsza aktorka wypadła trochę słabiej. Tu znakomicie dopasowali go do tej roli. Panie Filipie powodzenia w aktorstwie.