• Informacje na temat:

  boby

Artykuły na temat: boby
 • "Get on Up" : Biograficzny produkcyjniak

  Pierwsze skojarzenia? "It's a Man's World", szpagaty na scenie i niewyparzony język, trochę w stylu Muhammada Aliego. Chcecie dowiedzieć się więcej? Biograficzny film "Get on Up" tylko utrwala stereotypowy obraz Jamesa Browna.

 • Słynna amerykańska formacja rockowa Guns'n'Roses została pozwana do sądu. Boby Martin, kompozytor z Indiany utrzymuje, że zespół naruszył jego prawa autorskie. Żąda za to 11,5 miliona dolarów odszkodowania oraz procentu od wpływów.

 • "Atak klonów": Zwiastun i dokument

  Na oficjalnej stronie gwiezdnej sagi George'a Lucasa pojawił się kolejny, dziewiąty już, film dokumentalny opisujący prace nad filmem "Gwiezdne wojny: Cześć II - Atak klonów". Tym razem z obrazu "Bucket Head" można dowiedzieć się między innymi o postaciach Jango Fetta i młodego Boby Fetta w niecierpliwie oczekiwanej kontynuacji "Mrocznego widma" .

 • Overkill: 14. relikt

  22 marca w Europie i USA swą premierę będzie miał 14. album nowojorskiego Overkill. Płyta "ReliXIV", wyprodukowana przez sam zespół, została nagrana w studiu "Gear Recording", w październiku i listopadzie 2004 roku. W Stanach krążek ponownie ukaże się dla Spitfire Records, a na Starym Kontynencie dzięki szwedzkiej wytwórni Regain, z którą brooklińska legenda thrash metalu podpisała niedawno kontrakt.

 • Focus zagra później

  W sobotę, 5 maja, w katowickim MegaClubie, miała zagrać słynna holenderska formacja Focus. Ikona rocka progresywnego wystąpi u nas później - dopiero 16 czerwca.

 • Wygraj jazzowych dżentelmenów!

  18 utworów przygotowanych przez panów grających różne odmiany ciepłego jazzu to zawartość płyty "Gentlemen's Jazz Album" będącej kontynuacją "Ladies' Jazz Album". Eleganckie wydawnictwo możecie już wygrać w naszym konkursie!

 • Brat Micka Jaggera na Thanks Jimi Festival we Wrocławiu

  Podczas 12. edycji Thanks Jimi Festival we Wrocławiu zaprezentuje się Chris Jagger, młodszy brat wokalisty The Rolling Stones.

 • McFerrin i Corea zagrają w Warszawie

  W czwartek, 14 lipca, zagrają w Warszawie dwaj światowej sławy jazzmani - Bobby McFerrin i Chick Corea. Biletów na występ tego duetu, który odbędzie się w ramach tegorocznego festiwalu Warsaw Summer Jazz Days (WSJD), już nie ma.

 • Janusz Głowacki: Czy Wałęsa brał pieniądze od SB?

  "Przyszłem, czyli jak pisałem scenariusz o Lechu Wałęsie dla Andrzeja Wajdy" - to najnowsza książka Janusza Głowackiego, w której pisarz nie tylko przedstawia kulisy pracy nad filmem, ale też wyjaśnia, dlaczego osiągnięcia byłego prezydenta ocenia jako ważniejsze od jego ewentualnych błędów i potknięć.

 • "Nie traktuję siebie śmiertelnie poważnie"

  Lene Grawford Nystrřm sławę zyskała w latach 90. razem z zespołem Aqua, którego była wokalistką. Duńska grupa odniosła wielki sukces dzięki przebojowi "Barbie Girl", który wzbudził wiele kontrowersji ze względu na zawarte w nim aluzje seksualne. Po zawieszeniu działalności Aquy, Lene rozpoczęła solową karierę. Jesienią 2003 roku ukazała się jej debiutancka płyta, "Play With Me". W rozmowie z Adamem Czerwińskim (RMF FM) Lene opowiada m.in. o przyczynach zawieszenia działalności zespołu Aqua,...

Dyskusje na temat: boby