• Informacje na temat:

  bochenek

Artykuły na temat: bochenek
 • "Na dobre i na złe": Alicja Bachleda-Curuś dostała Diamentowego Klapsa

  Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z "Na dobre i na złe", uhonorowana została w miniony weekend Diamentowym Klapsem - nagrodą przyznawaną podczas największego w Europie wakacyjnego festiwalu filmowego!

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • "Na dobre i na złe": Trzydniowe polowanie na Alicję Bachledę-Curuś w Gdyni

  Choć Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z "Na dobre i na złe", podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni nie wyglądała jak gwiazda z Hollywood, paparazzi polowali na nią bez przerwy. Z jakim skutkiem?

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

 • "M jak miłość": Alicja Bachleda-Curuś wzięła ślub z... Mikołajem Roznerskim! Mamy zdjęcia!

  Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z „Na dobre i na złe”, po raz pierwszy od 15 lat gra w polskim filmie! Już w styczniu zobaczymy ją jako Basię w komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” u boku Mikołaja Roznerskiego, czyli Marcina Chodakowskiego z „M jak miłość”.

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.

 • "Na dobre i na złe": Alicja Bachleda-Curuś wróci do Polski na stałe?

  Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z "Na dobre i na złe", coraz więcej czasu spędza w Krakowie, skąd pochodzi. Podobno aktorka mieszkająca przez większą część roku w Los Angeles coraz częściej rozważa powrót do Polski na stałe!

 • "Mówi mi Vincent": Niezwykła przyjaźń

  Scenariusz wchodzącego 12 grudnia do polskich kin filmu "Mówi mi Vincent" trafił w 2011 roku na tzw. czarną listę, czyli zestawienie najlepszych scenariuszy, które nie zostały jeszcze sfilmowane. W tej samej sytuacji znalazł się wtedy m.in. "Django" Quentina Tarantino. Projekt nabrał jednak tempa, gdy główną rolę zdecydował się w nim zagrać Bill Murray...

 • "Na dobre i na złe": Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa aktorka Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z "Na dobre i na złe", wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

 • "W Starym Kinie" w Katowicach

  Cykl "W Starym Kinie", prezentujący najlepsze filmy z początku XX wieku, zostanie zainaugurowany w środę, 9 listopada, w Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek. Gościem specjalnym będzie aktor Jan Nowicki.

Zdjęcia na temat: bochenek
Wideo na temat: bochenek
 • "Ślad": Odcinki 7. i 8.

  : Andrzej Deskur, Dominika Kryszczyńska, Maciej Tomaszewski, Krzysztof Bochenek, Katarzyna Pachelska, Karol Olszewski, Paulina Gawrońska i Tomasz Solecki.

Dyskusje na temat: bochenek
 • Re: "Policjanci z Miami": Szaleństwa Dona Johnsona

  -Zazdrość to było widać we Święta jak pojechaliśmy naszym wypasionym BMW (za 99 tysięcy złoty) do Kościoła poświętować koszyczek z jadłem świątecznym. W koszyku mieliśmy wielkie strusie jajo, laskę kiełbasy suchej krakowskiej, dwukilowy bochenek wiejskiego okrongłego chleba, paczkę jodowanej soli, litr dobrej rosyjskiej wódki, kilogram wędzonego łosia w folii, karton papierosów, pomarańcze

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając lubi Marysię

  Ja oglądam od pierwszego odcinka Pierwszym Milość i jej bohaterkę ANITA ZAJAC BARDZO LUBIE ZA WSZE U NIE DZIEJE SE COŚ U TEJ BOCHENEK I CO SPANIA ALEGO e mnie ona sama intryguje . Bardzo lubię anete szkoda mi hej bohaterki bo w jej życiu ciągle jest nie tak jak być powinno . pozdrowienia dla całej ekipy odem nie wszystkim bardzo kibicuje .

 • Pamiętacie Anię Bochenek z "Na...

  Czy ktoś może wymienić jakie są te amerykańskie filmy? jakoś nic mi się nie obiło o uszy..

 • Re: Piętno oszusta

  niewyobrazam sobie czlowieka, ktory oglada klan, moja wyobraznia musi byc zbyt plytka

 • Re: Gwiazdy po latach: "Chirurdzy"

  przepraszam za bład w nazwisku, oczywiście powinno być 'bochenek' :)

 • Re: Pamiętacie Anię Bochenek z "Na...

  Teraz będzie strach otwierać i lodówkę, bo w telewizorze już straszy.

 • Re: Pamiętacie Anię Bochenek z "Na...

  ależ ma poważny problem, widocznie propozycje sypia się niczym z rogu obfitości, a dziewczyna ma teraz problem z wyborem.

 • Re: Gwiazdy po latach: "Chirurdzy"

  bo tytuł serialu nie odnosi się do amerykańskiego podręcznika tylko nazwiska bohaterki, to taka gra słów, bo z jednej strony jest lekarzem a z drugiej strony prześwietlany jej osobiste życie. Gdyby nazywała się mereditch bochenek to dawałoby radę

 • Re: Serial w rozmiarze XXL

  O to właśnie chodzi. Ja mam 175cm wzrostu, ważę 58kg, moja córcia 168cm waga 46kg. Jemy jak małe prosiaki, potrafię przed snem zjeść bochenek chleba i nic. Najgorsze te zmarszczki i maleńki wyssany przez trójkę dzieci biust. Ile bym dała za drobinę tłuszczyku tu i ówdzie. Dla córki jest jeszcze nadzieja, ma dopiero 21 lat, więc może w przyszłości po urodzeniu dziecka nabierze wagi, ja mam już