• Informacje na temat:

  bocheński

Artykuły na temat: bocheński
 • "Singielka": Nowi bohaterowie na nowy sezon!

  Po wakacjach w otoczeniu Elki "Singielki" Kowalik (Paulina Chruściel) pojawi się kilku nowych bohaterów, w tym... adoratorów, na przykład przystojny kucharz Viktor (Artur Bocheński) oraz prawnik Cezary (Andrzej Deskur).

 • "Singielka": Nowy facet u boku Elki!

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu serialu "Singielka". Już na jesieni zobaczymy nowe perypetie Elki Kowalik. Wcielająca się w tę postać - Paulina Chruściel - opublikowała zdjęcie z planu z tajemniczym mężczyzną u boku. "Pozdrawiamy z dzisiejszego planu:) Nowi bohaterowie, nowi mężczyźni wokół Elki:) Artur Bocheński jako temperamentny Hiszpan. OGLĄDAJCIE NAS OD WRZEŚNIA:):):)" - napisała...

 • "Singielka": Łgarstwa i machlojki

  Gdy pewnego dnia w redakcji niepodziewanie zjawi się Viktor Rabal (Artur Bocheński), by zrobić jej awanturę o to, że podstępnie wplątała go w artykuł przeciwko Elce (Paulina Chruściel), blogerka zrobi wszystko, co w jej mocy, byle nie dopuścić do spotkania Hiszpana z Pawłem (Michał Meyer). Dowód? Pisarkówna pójdzie z nim na randkę. A potem, chcąc wyjaśnić swoją nieobecność w pracy, skłamie, że...

 • “Singielka": Pierwsza noc Elki i Tomasza była pomyłką?

  Elkę, by wycofała zarzuty przeciwko niemu. Zamiast tego ona odwiedzi Viktora (Artur Bocheński), by dowiedzieć się, dlaczego wyraził zgodę na opublikowanie szkalującego ją wywiadu. Ciekawe, co usłyszy...

 • Stillborn przed premierą

  Mielecko-tarnowska grupa Stillborn przygotowała czwarty album "Los Asesinos del Sur".

 • "Bluźnierczy manifest" Stillborn

  Mielecki Stillborn sprokurował drugi album "Manifiesto de Blasfemia". Wściekli black / deathmetalowcy zaplanowali jego premierę na 22 września.

 • Kazik, Sojka i "Mazurek Dąbrowskiego"

  Już wkrótce ukaże się płyta, na której wielu znanych polskich artystów, w tym m.in. Kazik Staszewski, Stanisław Sojka, Terbunie Tutki i Wojciech Waglewski, zaprezentuje swoje wersje "Mazurka Dąbrowskiego", czyli polskiego hymnu. Wśród wykonawców zabrakło grupy Ich Troje, gdyż zażądała ona niebotycznego honorarium!

 • Niekończąca się przygoda

  - Po jednym z naszych gigów wyrzucono organizatora domu kultury, a na (inny) przyjechała karetka - o koncertowych przygodach mieleckiej grupy Stillborn w rozmowie z INTERIA.PL opowiada wokalista Killer.

 • "Rosyjska" Edyta Górniak

  Edyta Górniak, Michał Bajor i Żanna Biczewska będą gwiazdami wskrzeszonego po latach Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Impreza odbędzie się w dniach 5-6 czerwca - poinformowali organizatorzy festiwalu.

 • U2: Jak dojechać na koncert?

  Już dziś, we wtorek, 5 lipca, na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się koncert irlandzkiej grupy U2, który bez wątpienia można nazwać najważniejszym muzycznym wydarzeniem 2005 roku w Polsce. Bramy na stadion otworzono już o godz. 15.00, choć najbardziej zagorzali fani grupy pojawili się w Chorzowie już w poniedziałek!

Dyskusje na temat: bocheński
 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Ostatnia wola Małgorzaty Braunek

  DLA MĄDRYCH LUDZI PRAWICY ! ! ! Chciałem przypomnieć ,że światowej sławy filozof ,dla mnie MĘDRZEC ,dominikanin Józef Maria Bocheński mówił ,że filozofia to jest bardzo niepotrzebna, niby nauka ,sieje tylko zamęt i nie wnosi nic nowego .Najlepiej by polscy ,,filozofowie ,,pokazali światu ,że najważniejsza jest - MĄDROŚĆ ! ! !. Świat ,kościół ,filozofowie zapomnieli ,że mądrość istnieje.To